Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodhattam a volt...

Miért álmodhattam a volt szerelmemmel, akire 1 éve nem is gondoltam már?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk a párommal, akit nagyon szeretek, borzasztó friss még a seb, elaludni se nagyon tudtam. Amikor végre sikerült, álmodtam a volt szerelmemmel, akivel 1 évvel ezelőtt kerülgettük egymást, de mire kapcsolatra került volna a sor, kiderült, hogy nős, gyermeke van. Ezen jól össze is vesztünk, mert én nős férfiakkal nem kezdek, és mégis hagyta, hogy beleszeressek. Ezután kerültük egymást, mint a véres rongyot, ő is feltűnően kötekedett velem a kollégái előtt, sokszor ki is osztott, meg is alázott. Eljöttem onnan, túltettem magam rajta, és idén újra szerelmes lettem, ennek viszont tegnap vége lett. Erre a régi, nős férfira nem is gondoltam már, csak egyszer annyit hallottam felőle, hogy megszületett a második gyerekük.

Tegnap viszont, ahogy el tudtam aludni, megjelent álmomban, megcsókolt, és azt mondta, hogy nagyon rossz volt neki az az időszak, amikor feltűnően kerültük egymást, és haragban voltunk, azt mondta, hogy borzasztóan szenvedett tőle. Álmomban akkor úgy tűnt, hogy nekem is van 2 gyerekem, pedig a valóságban nincs egy sem, és említette, hogy a gyerekeinket közösen neveljük fel, az övéit is, és az enyémeket is. Aztán ebben megnyugodva elment.

Én már nem is gondoltam rá, meg általában az álmaimat is elfelejtem egyből, ahogy felébredek, de erre most egész nap emlékszem. Miért álmodhattam vele pont most és pont ilyet, a szakításom után jóformán pár órával? Mintha csak arra várt volna, hogy szakítsak és megjelenhessen az álmomban, vagy én nem is tudom. Vagy ne foglalkozzak az álommal?


2010. okt. 17. 17:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 25/L vagyok
2010. okt. 17. 17:19
 2/2 anonim ***** válasza:
A tudatalattid megpróbált megoldást taláni a mostani csalódásodra. Te tudatosan lehet még nem is gondolsz másra, de tudatalatt egyből arra gondolsz ki lehetne az új párod. Lehet azért jutott ő eszedbe, mert vele lezáratlannak érzed a dolgot.
2010. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!