Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodhattam ilyen...

Miért álmodhattam ilyen rosszat? Honnan jöttek ezek a gondolatok? A félelmem miatt?

Figyelt kérdés

a barátommal 1éve vagyunk együtt. és mindig a megcsalástól rettegek, pedig nagyon szeret engem. és pont a 7végén beszélgettünk a félelmemről és mondta hogy nemkell félnem, mert neki csak én vagyok, szerelmes belém stb.

de tegnap éjjel nála aludtam és azt álmodtam hogy megcsalt és azt irta smsben egy csajnak hogy ha kéri szakít velem. erre bemostam neki egyet..és aztmondta nekem hogy nemis szeret és sosem szeretett.


Felriadtam, akkorát ugrottam félelmemben hogy felébredt Ő is.

És felültem, erre ijedtem kérdezte hogy mibaj van... és megölelt hátulról, erre elkezdtem sírni, alig tudott megvigasztalni. és elmondtam neki az álmom, és mondta hogy ilyen butaság sosem történhet meg. Csak azért álmodtam mert ettől félek. és mondja hogy nemis ismer olyan nevű csajt mint aki az álmomban volt.

Amugy megengedi hogy belenézzek az smseibe, az msnjébe, mindenébe.


2010. nov. 7. 20:44
 1/10 A kérdező kommentje:

de nem szoktam kémkedni utána. nem élek vissza ezekkel. csak nagyon ritkán amikor nem tudja meg. akkor picit megnyugszom, amikor látom hogy minden oké és nincsen semi gyanús.

tudom, hogy nem csalna meg

2010. nov. 7. 20:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Az emberek azt álmodják amire nagyon vágynak vagy amitől félnek.
2010. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is félek a megcsalástól és én is szoktam ilyet álmodni.:(

Tudatalatti dolgok ezek.Hiába próbálod magad nyugtatni,éjjel felszinre kerül a félelmed.:(

2010. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan, h amire gondolsz napközben, arról álmodsz, de...,álmodtam, egyszer, h a pasim, akivel előtte szakítottam, eljegyezte a csaját, aki miatt szakítottunk és kiderült, h tényleg.Aztán azt is, h gyerekük lesz, aztán az is igaz lett.Lehet, h csak boszi vagyok:) Egy álom miatt azért ne bukj ki.
2010. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

értem.köszönöm

akkor igaza volt, hogy a félelmemet álmodtam meg.

ő meg azt álmodta egyik éjjel, hogy elutaztam örökre és elsem tudott tőlem búcsúzni:( és szomorú volt amikor elmesélte.

2010. nov. 7. 20:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Most valószínű nem csal meg. De egy idő után megunja a "hisztérikád". Szerintem neked önértékelési problémáid vannak. Nem bántásból mondom. Így nem lehet hosszan tartó kapcsolatod vele, hisz a kapcsolatok alapja a bizalom.

Én nem is tudom mit csinálnék, éjszaka arra kelnék, hogy ilyen rémálma volt a csjomnak, és még el is kezd zokogni.

2010. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csaj vagyok, de ez szerintem is elég durva!
2010. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vajon mi okozza a félelmedet? Valamilyen otthoni minta? Vagy barátnőkkel szoktatok beszélni effélékről? Vagy filmek, regények, amik erről szólnak? Legjobb lenne, ha eldöntenéd: nem foglalkozol többé ezzel a megcsalás dologgal. Talán hallottad már azt a mondást: ki mitől fél, azt magára húzza. Gondolj inkább ilyeneket: "én vagyok számára a legjobb, ugyan hol találna jobbat nálam?" "ha megcsal, majd megbocsátom neki" "boldog vagyok, mert szeretem és ő is szeret" "biztonságban vagyok, mert szeretem őt, és ezzel magamhoz vonzom". Ha ilyeneket godnolsz, ez az arcodra van írva, sugárzik a mozdulataidból a mosolyodból, és valóban vonzóvá tesz téged, ellenállhatatlanná, és szeretetre méltóvá. Ellenben ha azon rágódsz, hogy megcsal-e, vagy félsz, akkor bizony az lesz rád írva, és hamar savanyúvá válsz, fegyelmező jellegű, gúzsba kötő, az ilyen személyt, ha csak lehet elkerülik.
2010. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hoppá elküldtem szóval folytatom jól írta az előttem lévő válaszoló, h egy kapcsolat alapja a bizalom és ha te nem hiszel neki akkor már ott nincs is értelme a dolognak és szerintem is lehetnek önértékelési problémáid beteges az ilyen!
2010. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

oké leállok

20:56os köszi a tanácsokat, megfogadom:$

2010. nov. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!