Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz így a húgommal?...

Mi lesz így a húgommal? Tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Húgom(17)mindent kikönyörög,kihisztizik,anyuék a béke miatt tűrnek,mindent megadnak neki(cigi, jogsi,új szoba,magántanulói státusz).Közben meg úgy érzi a tesóm, hogy engem szeretnek jobban és ezt meg is mondja, q. anyástól, b@..+ estől anyumnak, aki ugye lesi minden vágyát ezek után is.Sajnos nem tudok otthonról elköltözni még, tanulok, függök anyuéktól, így kénytelen vagyok együtt élni a helyzettel.Ami a legrosszabb, hogy a nem is valami jó a kapcsolatunk a hugival emiatt.
2010. okt. 17. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy rosszul esik neked...:( Hátha megérti!!
2010. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
próbálj rávilágítani, hogy mennyi mindent megtesznek érte, mígy érted alig valamit. vagy nem is tudom
2010. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az én szemembe nem mondja.De mi lesz vele az életben ha mindent csak hisztivel ér el?!Nem lesznek ott mindig anyuék.
2010. okt. 17. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. A húgod hiányosságai, nemnormális tulajdonságai "kiforrják" magukat, és idővel ő saját maga látja be, hogy nincs értelme azoknak.
2010. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez most lehet,hogy nevetséges lesz egyeseknek merthogy sokkal fiatalabbak vagyunk nálatok a húgommal de itt is ez megy... csak anyám egyedül nevel engem és a húgomat. a húgom 5 éves (tudom,dac korszak stb.),de mindent csak hisztivel képes elérni... soha nem mondja,hogy légy szíves vagy köszi vagy ilyesmi (rokonaim már mondták anyámnak,hogy amikor én voltam ennyi idős én mondtam meg anyám is mondta mikor pici volt). Ha kell neki valami nyávogással műsírással simán eléri. Múltkor mentünk az utcán 3-an, húgom meglátott valami játékot 5000 forintért,először mondta anyám,hogy nem nah erre drága hugi neki állt ordítani,üvöltözni,hogy neki azt meg kell venni... erre anyám meg is vette... másnap mikor mondtam anyámnak,hogy megszeretnék venni egy könyvet 1500 forintért jól lecs*szett,hogy most arra nincs pénz,meg minek veszek könyvet mikor kitudom kölcsönözni. Az meg még pluszban ott van,hogy mindig én vagyok a húgommal egész estig mert anyám dolgozik,kivéve hétvégén de van amikor akkor is... és olyankor mikor kettesben vagyok a húgommal állandóan ordibál velem,hogy rakjak rendet helyette meg stb. fogalmam sincs mi lehetne az ilyen esetekre a megoldás,én is nagyon kíváncsi lennék rá!

14/L

2010. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Juj előző!Sajnálom..:(
2010. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól pofán kell b*szni a hülyegyereket és a fejébe világítani a dolgokat. Én rohadtul nem hagynám hogy ilyeneket mondjon, higgyen rólam főleg a hátam mögött. Ne hogy már neki álljon feljebb. De ha nem vagy hajlandó cselekedni ne is várd hogy más legyen a helyzet..
2010. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

20:01-es

neveld meg a kicsi hugodat,addig te vagy az anyja,mig te vigyázol rá. most kell elkapni,különben a fejetekre nő.ha hisztizik,nem figyelsz rá,vagy beállitod a sarokba.

2010. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs valami miatt lelkiismeret furdalásuk a szüleidnek a húgoddal kapcsolatban?

Vagy nem volt régebben valami nagyobb betegsége ?

Valamitől gyengék vele kapcsolatban a szüleid.

Ő pedig kihasználja ezt. Ez mindenkinek nagyon rossz lehet. Szerintem még a húgodnak is.

2010. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom,én nem hinném (előzőnek mondom),hogy ez lenne az oka... a legtöbb családban,ahol több gyerek van a legkisebb van elkényeztettve és őt szolgálják ki nagyobb korában is.
2010. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!