Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a húgommal?

Mit tegyek a húgommal?

Figyelt kérdés

nincsenek barátai és minden este 2 óráig tanul. persze az iskolában már töbször volt hogy elaludt vagy összeesett.

már töbször csináltam azt hogy rákényszerítettem az alvásra de nem változott nincs magámélete és itthon sem szól semmit csak tanul eléggé aggódok érte. egyébként már 15 éves.


2011. okt. 29. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem ártana neki egy orvosi vizsgálat, vérkép, stb. Általános vizsgálat.


Én is minden éjjel 2-3-ig tanultam, 7-kor indult a buszom, amivel fél 8-ra bent kellett lennem. 4 évig csináltam, persze fáradt voltam, de sosem estem össze, vagy ájultam el. Hétvégén mindig bepótoltam az alvást.

2011. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik délután szedd ki a könyvei mögül, és vidd el mondjuk moziba, korcsolyázni, sétálni, ilyenek. Biztos jól fog neki esni :)
2011. okt. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Éjjel kettőig ennyi idősen? Mi lesz vele később? A szüleitek helyében az első hét után lekevertem volna neki kettőt, hogy észhez térjen, aztán leültem volna vele tanulni, ha nem ért valamit. Én heti fél óra tanulással csináltam végig a gimit felváltva jeles/kitűnő eredményekkel + versenyekkel, sosem értettem, minek ennyit güzülni...
2011. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
beszéld rá h menjetek el egy pszichológushoz...valami nem jól van odabent,ez 100000%...vagy fél valamitől,vagy menekül,vagy leplezni akar valamit,vagy csak komoly problémája van vmivel...fontos lenne,hogy beszéljen szakemberrel...ha ő nem talál semmit,úgyis el fogja küldeni orvoshoz,de vérképet és általános vizsgálatot csinálni nem lenne rossz...
2011. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
31%
küld el hozzám.. kigyógyítom :D
2011. okt. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szuleid nem tul sokat varnak el tole, legalabbis tanulasban? Nem kovetelik meg a jo jegyeket, stb?

Lehet hogy valami bantja, ezert a tanulasba menekul.

2011. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen miért tanul ennyit? a tananyag sokszor még egyetemen sem olyan sok/nehéz,hogy egész éjszaka kelljen tanulni...gimiben meg főképp nem:/

nincs rajta nyomás? a szüleid/tanárai részéről?

nem hiszem,hogy az alvással van gond, inkább a tanulási kényszerrel, ha az elmúlik aludni is fog tudni..

beszélgess vele erről..nincs a sulijukban iskolapszichológus?

2011. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek még nem gondoltam rá hogy ez leki eredetű probléma lehet de majd beszélek vele.
2011. okt. 31. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!