Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem mar nem szeret, csak...

A ferjem mar nem szeret, csak a kisfiam vegett vagyunk meg egyutt. Lehet igy elni, tapasztalatok, tanacsok?

Figyelt kérdés
Ket eve tart a kapcsolatunk, de mar semmi sem a regi.Hiaba igyekszem, nincs ertelme.Masik no nincs a dologban az tuti, hanem csalodott bennem mert szerinte "allarcot viseltem".Az az igazsag h,felig meddig igaza van...
2010. okt. 17. 21:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Bevallom rajatszottam arra h, elvegyen mert szimpatikusnak talaltam, meg jo volt elcsabitani.Meg aztan teherbe is estem es akkor mar nem volt visszaut.Igazabol soha nem szerettem."


---> ne haragudj, de te HÜLYE vagy teljesen? Nem lehet valaki ilyen ostoba... MIÉRT, MIÉRT csak hogy elvegyen valaki? minek, ha nem vagy belé szerelmes, így két élet van most elba..va az övé is meg a tied is.


azért mert terhes vagy nem kell elvetetni valakivel magad akibe nem vagy szerelmes ezt nem tudtad??? :-o

2010. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy E mit akarsz?

Elvett, gyerek is van, hurrá, örüljél, ezt akartad.

Ha meg nem tetszik, válj el. Rajtad múlik.

A párod nem szeret, te se szereted őt. Hol itt a kérdés???

2010. okt. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kommented alapján az ugrott be, hogy Te tipikusan az a "fogjuk meg a pasit" álláspontot képviselted, ezzel szépen tönkre is tetted -jelenleg- mindhármótok életét. Szedd le az álarcodat most rögtön, és dönts. Csak a kisfiatok miatt ne maradjatok együtt. Se a fiad, se a férjed nem érdemelné ezt meg.
2010. okt. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Az ő vaksága nem a te sarad.Egy nő lehet vak a szerelemben,de ha a férfi nem képes meglátni a nő igazi arcát az már az ő gyengesége.Lássuk be,ti nők nem vagytok valami bonyolult lények.Természetes hogy az elején mindenki a jobbik arcát mutatja,és megpróbál izgalmasnak látszani.

Vagy mit gondolt a párod hogy te vagy hamupipőke az arany cipellőben?Valami hasonlót gondolhatott,de most hogy lepetéztél rájött arra,hogy mennyire emberi vagy,és helyenként unalmas.Ne aggódj,majd megszokja hogy a fajfenntartás nem az izgalmakról szól.

Olyan kamut meg ne írj hogy nem szeretted,és nem szereted,mert a gyerek és a házasság nem a véletlen műve.

2010. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Nem vagy egyedül ezzel, hogy eljátszottad a mélyen vallásost, és azt, hogy rábólintasz dolgokra. Az én barátom nehéz eset, de bennem van a hódítási vágy és pont ezeket a dolgokat csinálom amiket Te csináltál. Elgondolkodtattál, mélyen. Azt hiszem, nem éri meg megjátszanom magam tovább. Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem, és bocs az offért.
2010. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát gratulálok. A szüleim pont ezt csinálják, immáron vagy tíz éve. Egész kicsi volt az öcsém, amikor ez a probléma előjött.

Ma kezelhetetlen, problémás gyerek, megtanulta a szüleinket kijátszani egymás ellen, érzelmileg labilis, mert nem volt meg a családi háttere.

Ha jót akarsz a gyereknek, akkor váltok, de gyorsan.

2010. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Amikor meg"allarcot viseltem "a kapcsolatunk funkcionalt, minden idealis volt.Csak amikor nem voltam vele ereztem h,nem magamat adom es ez elegge faraszto.Hat ez van.A kisfiam meg nincs egy eves.Csak o miatta vagyunk meg egyutt.
2010. okt. 18. 12:10
 18/20 anonim ***** válasza:

10:27


Kit érdekel,hogy vallásos vagy,vagy sem.Nem a papneveldébe kellett volna menni fiúzni,és akkor nem lenne ilyen problémád.

2010. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Itt nem az a lényeg, hogy vallásos vagy-e vagy sem, hanem, hogy hazudtál és átvágtad a férjedet. Ha valaki azt állítja, hogy ő nagyon vallásos, mégis hogy lásson át rajtad? Meg ha egy elvhez tartod magad házasságig, utána meg máshoz, szintén elég kiábrándító.

Én elválnék a helyedben. Mindkettőtöknek jobb lesz. Ez a "gyerek miatt vagyunk együtt" szöveg pedig iszonyat nagy baromság. Az én szüleim válása felüdülés volt számomra, mert már nem volt olyan feszült hangulat és nem voltak veszekedések.

2010. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok! A sajátodon kívül sikerült még két életet is elb.asznod! A férjedét meg a gyerekét. A férjednek még lesz esélye, mert utánad már csak jobbat találhat. De a gyereknek esélye sem lesz. Valaki azt írta, hogy a gyereknek is jobb lesz, ha váltok. Ugyan miért lesz neki jobb? A kedves kérdező fogja majd felnevelni. Nyilván ez jó hatással lesz majd a személyiségfejlődésére. A gyermekeknek pont ilyen anyákra van szükségük: nem vagyok szerelmes, hát teherbe ejtetem magam, majd lesz valahogy, felelősség, á dehogy, majd válok.
2010. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!