Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el apámnak,...

Hogyan mondjam el apámnak, hogy anyám megcsalja?

Figyelt kérdés

Ezt már nem bírom, hónapok óta tudom. A legszebb az egészben, hogy anyám bántja apámat, folyton leszólja, megszégyeníti akár előttünk is, pedig neki csak egy csendes köszönömöt kellene mondania apámnak.


Ma délután óta kibuktam, de nagyon, megint jött az alázás, és mondtam apámnak, hogy ne tűrje, mérgemben már olyanokat mondtam neki, hogy üsse agyon, hajítsa ki a házból, stb. El akarom neki mondani.


2023. szept. 28. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem várd meg a karácsonyi ebédet. Akkor felállsz az asztalnál, hogy mondani akarsz valamit, és röviden prezentálod.
2023. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Apa, Te tudsz arról, hogy anya régóta megcsal Téged? Aztán válaszolsz apád kérdéseire.
2023. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Minél előbb
2023. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Legjobban egyszerűen és egyenesen.

Apa! Anya megcsal téged. Kár a körítés, apádnak attól nem lesz jobb.

2023. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
#1 Szörnyű vagy és én is borzasztó vagyok, amiért szakadok a röhögéstől ezen a hozzászóláson! XD
2023. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5 igen, az vagy.


Elmondtam neki. Nem volt egyszerű, kínos volt az egész. Eleinte jól kezelte, meg is lepődtem azon, hogy ilyen nyugodtan kezeli, aztán most jutott el a tudatáig, amit mondtam.

2023. szept. 28. 21:09
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Sehogyan. Apád valószínűleg már rég tudja.

Bármennyire fájó is, ez nem a te dolgod. Mert attól, hogy ők neked apád és anyád, egymással férfi-nő kapcsolatban vannak, aminek a működését te nem ismerheted, láthatóan egyik felet pártolod - márpedig egy kapcsolat leromlása 2 félen múlik. Nem tudhatod, mi nem működik a párkapcsolatukban, gondolom nem tartod nekik a gyertyát a hálóban. Maradj ki ebből.

2023. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Apad tudta mar. Hiába színészkedik. Sajnálom
2023. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
El kellett mondanondanod. E miatt ne legyen lelkiismerefurdalásod. Ha volt is egy kis esélye hogy apád nem tudta, most 100 % hogy megtudta. Innentől kezdve övé a döntés hogy mit tesz.
2023. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
7. Éppen ez az, hogy fájó neki, és egy gyereknek nem kötelessége eltűrni a fájó dolgokat, amiket a szülei okoznak neki. Joga van normális családi környezetben lenni. Így legjobb, ha elmondja. Örülök, hogy végül elmondtad. Gondolom, a szüleid szeretnek és nem akarják, hogy fájó dolgokat cipelj miattuk, így nekik is egyet kell ezzel érteniük. Ha nem értenéenk egyet, akkor nem méltók arra, hogy szülőknek nevezzék őket. Az a szülő, aki elvárja, hogy a gyereke miatta fájó terheket cipeljen, nem szülő. Akár tartozik a gyerekre, akár nem, fáj neki, és ez a lényeg.
2023. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!