Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kellett emiatt így...

Most miért kellett emiatt így leszólnia anyósomnak?

Figyelt kérdés

A férjemmel 4 éve házasodtunk össze. Nem volt semmi extra, 2 tanúval csak, én rá 3 héttel már szültem. Úgy terveztük, hogy rá következő évben megtartjuk a nagy esküvőt amire mindenkit elhívunk.

Aztán jött a covid, nem lehetett semmit csinálni. Mire lehetett volna addigra az esküvői költségek 3x annyik lettek. Így az egészből már nem lett semmi.

Most nyáron megbeszéltük a férjemmel, hogy nagyon sajnáljuk, hogy nincsen egy fotónk se semmiről. Ezért kitaláltuk, hogy veszek egy szép fehér esküvői ruhát, és elmegyünk egy kreatív esküvői fotózásra, szép őszi időben ahogy annó terveztük.

Anyósomnak elmondtuk az ötletet és leszólt minket, hogy ez mennyire gáz ennyi év után, és ne erőltessük mert nagyon nagy hülyeség.

Ez tényleg ennyire gáz, rossz ötlet, hogy szeretnénk magunkról szép kreatív képeket?


2023. okt. 15. 22:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Kakild le más véleményét. Ha erre vágysz és megtehetitek, hát tegyétek meg. Neki ettől se kevesebb se több! Ti dolgotok. Ne hagyd, hogy minden vágyadról lemondj csak azért mert más szerint ez hülyeség. És? 🥰
2023. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
89%

Ha nektek ez megadja azt az élményt ami anno kimaradt-elmaradt akkor csináljátok meg.

Nem az anyóssal vagy házastársi viszonyban úgyhogy ne érdekeljen a véleménye ennyire. 😀

2023. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%

A szép kreatív képekkel nincs baj. Sokan csináltatnak.

De minek erőltetni az esküvői vonalat? Már 4 éve házas vagy. Az a pillanat az volt és akkor. Elmúlt és soha nem az lesz már. Lépj tovább. Nézegeted majd, hogy milyen jól áll a menyasszonyi ruha? De közben ezer éve nem menyasszony vagy? Felkellene dolgozni hogy nem úgy alakultak a dolgok nálatok.

2023. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék a képek erejéig menyasszonyi ruhában lenni. Kimaradt az életemből, és ez a lehetőség van, hogy egy kicsit át éljem, hogy milyen érzés.
2023. okt. 15. 23:02
 5/44 anonim ***** válasza:
86%
Ha neked ez fontos, akkor ne foglalkozz az anyósoddal! Abban mondjuk egyetértek vele, hogy így már, hogy 4 év eltelt nagyon erőltetett az egész, meg kicsit gyerekes is.
2023. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeretnétek, csináljátok meg, ehhez nincs köze az anyósnak és másnak sem.

Viszont maga az ötlet furcsa nekem. Az esküvői fotózásnak az a lényege, hogy a "nagy napot" örökíti meg. Ez a fotózás mit? A ruhátokat?

Kicsit nekem ez olyan, mintha most, hogy egy éves a kisfiam, rájönnék, hogy milyen kár volt kihagynom a kismamafotózást, ezért vennék holnap egy kismamaruhát, valamivel kitömném a hasamnál, és elmennék fotózkodni 🙃

(Nekünk sem volt az az igazi esküvői fotózás szabadtéren, pont ezért, csak a szertartáson és a lagzin volt fotósunk, azt szerettük volna megörökíteni inkább, amire valóban emlékezni szeretnénk.)

2023. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
94%
Ne foglalkozz vele.
2023. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Kettőnket szeretnénk megörökíteni. Mind a kettőnek hiányzik, hogy nem volt semmi. Egy fotó se készült rólunk.
2023. okt. 15. 23:08
 9/44 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erővel csináltok sima képeket, és rád lehetne photoshopolni egy fehér ruhát.
2023. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ezt akkor kellett volna mikor az esküvőtök volt. Hiába 2 tanús volt. Húzhattál volna menyasszonyi ruhát. Lehetett volna fotózás.

Most 4 évvel később gáz.

Majd a következő vőlegényednél felhúzod a ruhát.

Hiába húzol ruhát azt már átélni nem tudod. Elkell fogadni hogy ez neked kimaradt. Nem is értem ez 4 év után miért is fontos.

2023. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!