Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál valaha úgy hogy rossz...

Voltál valaha úgy hogy rossz döntés miatt nagyon távol kerültél a párodtól, szakítottatok, de az eltelt hónapokkal csak jobban szereted és egyszerűen nem mennek a napok nélküle úgy ahogy kellene?

Figyelt kérdés
Utána menni nem lehet, szóval ha lenne egy-két hasznos tanács azt szívesen fogadnám.
2010. okt. 18. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem mehetsz utána! Ha szereted MENJ utána, Neked is csak egy életed van...ha szereted akkor nem szalaszthatod el, lehet, hogy soha többé nem lesz rá alkalmad...
2010. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én voltam így...és MERTEM utánamenni, félretenni a büszkeségemet, azóta nagyon boldogok vagyunk, már 3 éve...(első voltam)
2010. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fuss hozzá, vedd fel vele a kapcsolatot.Ha még úgy érez mint te, biztosan nagyon boldogok lesztek, bárhol is éltek majd.
2010. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Huhh, most hadilábon vagyok ezzel, mert a volt párom óta csak tenglengek és egy Nö mellett sem érzem jól magam.

Nem mennék utána és nem tenném félre a büszkeségem, már csak azért sem mert miközben Nekem vallott szerelmet, már más kezét fogta és más húzott gyürüt az ujjára. Utána bevallotta, hogy szeret és rosszul lépett, de ha újra lehetöségem lenne sem akarnám újra kezdeni, egyszerüen nem tudnám.

Ez az Én véleményem, de ha benned ilyen komolyan feljöttek az érzések, akkor lépj!

2010. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló nagyon örülök hogy Te szíved szerint döntöttél! :)

Nem a büszkességgel van gond :(

Ahhoz hogy együtt lehessek Vele külföldre kell költöznöm iskolát, családot itt hagyni.

2010. okt. 18. 21:44
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, pont egy ilyen helyzet miatt vagyok ki, most is.

2 éve volt, ő is hibázott, én félreértettem, és aztán én egy mégnagyobbat, megbocsájthatatlant hibáztam. Ilyen hülyeséggel tettünk tönkre egy jólinduló kapcsolatot. Mai napig is bánom...

2010. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudom nem lehet szembeállítani szerelem kontra család,tanulmányok de én éltem már külföldön és mindig visszahúztam az itthoniakhoz. Egyszerűen félek hogy a kettőt együtt nem tudom csinálni. Ha Ő érezné a hiányt bennem az neki sem tenne jót. De az Ő hiánya nélkül sem mennek a dolgok. Tőle nem várom el hogy Magyarországra költözzön mert nem magyar állampolgár.

Hitem viszont van hogy Ő megtaláljuk még egymást :)

Köszi mindenkinek!

2010. okt. 18. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:

miért ne költözhetnél, pláne ha európában van, olcsó a repülőjegy, vonatjegy, ha nyelvtudásod van, dolgozhatsz is, tanulhatsz is, jó tapasztalat még nélküle is, nem hogy vele. akkor költözöl haza amikor akarsz. Én 4 órányi repülőútra lakom otthontól, még belefér, de bennem van a tudat hogy akkor repülök haza látogatni amikor akarok, elméletileg természetesen).


ha Iráni / Szaúd-Arábiai / Török / jemeni stb akkor természetesen ne menj utána, elővigyázatosságból.

2010. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy mikor nem tudod elmondd-e azt ami bánt vagy inkább hallgass mert tényleg nem tudod vajon rosszul döntessz-e?!

Hisz ott a " ne szolj szám nem fáj fejem" ...Ha magadban tartod csak belülröl örlödsz....

És mikor azt veszed észre, miota elöjött ez a probélma hol ilyen hol olyan a párod...aki egyébként totál nem igy viselkedett azelött.. Viszont tudod h meg nem csalt...

Ha nem mondod lecsendesedik (legalábbis mindenki azt mondja) ha meg mondod lehet lavinát inditassz el, ami semmi jora nem vezet.

Mindeközben a párod egy biztos pont az életedben, mert körülötted nem igazán alakulnak jol a dolgok... (ilyenkor van h. legalább egy az amiben biztos vagy és az a párod)

Na gondolom ez most elég zavaros...

2010. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Minenkinek köszönöm a válaszát eddig!

00.44-kor válaszolonak: tetszett a gondolatmenet, szeretem az elvontabb megfogalmazást.

Szerintem olyan nincs hogy biztos pont, mármint más emberhez viszonyítva. Egy ember soha nem lehet biztos pont, mindenki és minden változik, ki így, ki úgy dönt.

Én csak azt tudom hogy azt az embert jelen pillanatban nagyon szeretem. Pillanatról pillanatra.

:)

2010. okt. 19. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!