Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Ez...

Mit tennétek a helyemben? Ez már megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés

Elmúltam 30 éves, van egy féléves kisfiunk. A férjemmel 4 éve vagyunk együtt, részemről szerelem volt, most el vagyok keseredve. Nemrég jöttem rá, hogy tulajdonképpen az egész kapcsolatunk alatt szexpartnereket keresett, és közösségi oldalakon flörtölt válogatás nélkül. Ő még nem tudja, hogy tudom, egy véletlen miatt derült ki.

Az egészben az az érdekes, hogy szexuálisan sokkal kezdeményezőbb és bevállalósabb vagyok, mint ő, ezért sem értem a dolgot. Ha rajta múlna, heti egyszer lennénk együtt. Én szeretem, de most szörnyen csalódott vagyok, és az fordult meg a fejemben, szeretett-e engem valaha egyáltalán. Az idejével el tud számolni, szinte kizárt, hogy lenne ideje egy állandó kapcsolatra, azt persze nem tudom biztosan, hogy alkalmilag nem lépett-e félre. Mit tegyek?


2009. jan. 2. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

mivel nem vagyok a helyedben, ezért nem tudom mit tennék...


rajtad múlik, h megbocsájtod-e neki, vagy kiteszed a szűrét... bár úgy, hogy ott baba, gondolom nehezebb...

vagy szemet hunysz felette...

megértem, hogy megalázottnak érzed magad...

2009. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ez nem kérdés, hogy megcsalásnak számit-e. Egy felelősségteljes családapa igy viselkedik? gondolom azt felelted magadban: NEM...sajnos tényleg.

Kivülállóként könnyen azt tudom mondani, hogy megcsalás, kitenném a szűrét. HA benne lennék és agyerek is eszembe jutna akkor azt tenném, hogy leültetem és elmondom neki amit tudok, lássuk az Ő verzióját. Ha megigérné, hogy töbet nem tesz ilyent (és letörli magát az oldalakról) valószinű megbocsájtanám...bár ez hossza lenne. Dönts belátásod szerint, de előbb beszéljetek

ÜDv

2009. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy eddig meg nem lattad, hogy szex oldalakat buj, jol csinalta, nem mondom.

Elhiszem hogy csalodtal benne, bar hogy irtad, biztosan nem tudod, hogy alkalmilag nem lepett e felre, eleg megbizhatatlan egy ffi lehet.

Kerdezd meg tole, hogy mik ezek a chatelgetesek, es mondd meg neki, hogy veletek foglalkozzon, es fejezze be a "nozest"!

A legtobb ffi-vel van valami gond, keptelenek megbecsulni azt ami van, utana pedig sapitoznak, es a masikat allitjak be hibasnak.

2009. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak neten keresztül történtek dolgok, akkor szerintem megcsalásnak nem minősül, bár kétség kívül engem is nagyon bántana a dolog. Szerintem konkrétan, higgadtan kérdezz rá, felvezetés képen elmondhat neki h jöttél rá stb. És utána hozz csak "ítéletet". ÉN ezt tenném
2009. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan nevezhetjük megcsalásnak, amit évek óta művel. Ha szexpartnerekkel van, akkor nem csoda, hogy ha rajta múlna, akkor hetente csak egyszer lennétek együtt. Nem fontos, hogy nem állandó kapcsolata van. Évek óta keresi a szexpartnereket. Én a helyedben leülnék vele beszélni. Biztos jönni fog majd a dumával, hogy ő semmit nem érez azok a nők iránt, de azzal, amit tesz, téged aláz meg. Sok-sok erőt kívánok neked!
2009. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyet megtudnék a páromról, hatalmasat csalódnék.. Megmondanám neki, hogy mindent tudok..ha kiderülne, hogy flörtölésen kívül más nem történt, valószínű hogy szemet hunynék a dolog felett.. De a jövőben biztos, hogy jobban odafigyelnék arra,hogy mit csinál..
2009. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimondottan szexpartnereket keresett a neten, szerintem egyértelmű, hogy meg is csalt. Aki eljut odáig, hogy ilyeneket csináljon, az már nem hűséges, én úgy gondolom. Ha az én férjemről derülne ki hasonló, azonnal kiadnám az útját, más tészta, hogy ő nagyon korrekten úgy gondolja, hogy ha megromlik egy kapcsolat, azt először le kell zárni, mert a megcsalósdi nem tisztességes elbánás.


Én azt tudnám tanácsolni, hogy kicsit szimatolj utána. Pl. álnéven regelj fel te is arra a bizonyos fórumra, tegyél fel álképeket, és kezdj el vele beszélgetni. Ha már konkrét időpontot sikerül megbeszélnetek, hol bonyolítsátok le az "ismerkedő találkát", máris lebuktattad.

2009. jan. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. bár félek a következményektől, az utolsó válaszoló tanácsát valószínűleg megfogadom. attól tartok, ez nagyon fájdalmas lesz, de talán jobb, mint hazugságban élni.
2009. jan. 2. 18:56
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Pont ma olvasgattam az ilyen kérdéseket, mert én is rajta kaptam a párom.

Bár mi még fiatalok vagyunk (16), de már együtt vagyunk lassan másfél éve. Mindketten komolyan gondoltuk az egészet, viszont nekem ez most kicsit kiábrándító :/

Az előző válaszoló javaslata teljesen jó. Regelj be te is, és kezdj el vele flörtölni.

Viszont ugye egy kapcsolatban minden alapja a bizalom, és az, hogy bármit megbeszélhettek egymással. Kérdezz rá, hogy mindent megkap-e tőled, hiányzik-e neki valami a kapcsolatból. Meg persze az is lehet, hogy hanyagoltátok a szexet a kisbaba miatt. Ami persze megérthető. Nem mondom, hogy te vagy a hibás, de én a helyedben elgondolkodnék ezeken is.

A legtisztább pedig természetesen az, hogy szimplán rákérdezel, hogy mért regisztrált. Az előző dolgok eléggé kockázatosak, mert kiderül, aztán oda mindkét fél bizalma a másik iránt, onnan meg.. :/

Gondolom te se szeretnéd, ha a gyermeked apa nélkül nőne fel (:

Remélem sikerül megoldást találni a problémára. Én szurkolok.

Vagy pedig úgy regelj te is, hogy lássa, hogy regeltél, és mikor rákérdez, csak mondd azt, hogy te is ugyanazt csinálod, és ha neki szabad, akkor neked miért ne szabadna.

2009. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

hát én majdnem így jártam. 29 évesek vagyunk és nyitva hagyta az emailjét egyszer mikor elment itthonról. Elolvastam, bár ne tettem volna...A lényege az volt, hogy a terhességem alatt párszor , meg mikor a kisbabánk 2-3 hónapos volt akkor is ilyen ismerkedős oldalakon volt fent, és mindenféle nőknek irogatott. Szerencsére nem kaptak rá a nők. De mindig eszembe jut, mi lett volna, ha vevőnek mutatkozik vki a furcsa stílusára?

Akkor már nem lennénk együtt???

Na a lényeg hogy én elmondtam neki hogy elolvastam a levelezését (ez tudom hogy nem szép dolog de sokkal undorítóbb hogy a terhes felesége mellett ismerkedik ráadásul 16-18 évesekkel).

Na a lényeg : szembesítettem, megtört, mondtam neki hogy egy esélyt kap még de ha ezt csinálja, elköltözök a gyerekkel.

Ez hatott, azóta sincs ilyesmi.(elég béna a számítógéphez mindig látom milyen oldalakon járt és a jelszavait is tudom).(Ez 2 éve volt)

Azt mondta, beparázott a felelősségtől és hogy végülis nem történt semmi a nőkkel.Na de mindig ott van a "ha" hogy történhetett volna..

Ja és mindezt úgy hogy mindent megteszek érte, szóval még csak azt se mondhatta hogy szexhiánya volt vagy vmi.


És persze elért még vmit, hogy a bizalmam megrendült benne de nagyon, azóta is próbálja visszanyerni. De én hiszek benne hogy van jövőnk együtt, már csak a gyerek miatt is megpróbáltam.

2009. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!