Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Ez...

Mit tennétek a helyemben? Ez már megcsalásnak minősül?

Figyelt kérdés

Elmúltam 30 éves, van egy féléves kisfiunk. A férjemmel 4 éve vagyunk együtt, részemről szerelem volt, most el vagyok keseredve. Nemrég jöttem rá, hogy tulajdonképpen az egész kapcsolatunk alatt szexpartnereket keresett, és közösségi oldalakon flörtölt válogatás nélkül. Ő még nem tudja, hogy tudom, egy véletlen miatt derült ki.

Az egészben az az érdekes, hogy szexuálisan sokkal kezdeményezőbb és bevállalósabb vagyok, mint ő, ezért sem értem a dolgot. Ha rajta múlna, heti egyszer lennénk együtt. Én szeretem, de most szörnyen csalódott vagyok, és az fordult meg a fejemben, szeretett-e engem valaha egyáltalán. Az idejével el tud számolni, szinte kizárt, hogy lenne ideje egy állandó kapcsolatra, azt persze nem tudom biztosan, hogy alkalmilag nem lépett-e félre. Mit tegyek?


2009. jan. 2. 18:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

az utolsó vagyok. Ez a beregisztrálás nekem is eszembe jutott, de úgy voltam vele, én nem leszek olyan mint ő..én tisztességes maradok. Ezért mondtam neki hogy EGY esélyt kap még ezeknek a befejezésére és arra hogy együtt menjünk tovább.

Utána én nem regisztrálgatok, és bizonyitok rá mindenfélét megalázó módon (márhogy nekem megalázó) hanem elmegyek és kész.

2009. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem ismerem a férjed indétékait, hogy mi vezérelte, mikor ezt tette- de érdekelne. Szomorú tény, de vannak ilyen férfiak, akik ilyesmivel szórakoztatják magukat, ha a tényleges fizikai megcsalásig nem is jutnak el. Ennél csak egy rosszabb van: amikor utána még neki áll felljebb, hogy mért kell ilyenen kiakadni, amikor ő nem csinált semmi rosszat és ez nem megcsalás meg bolhából csinálsz elefántot és egyáltalán hülye vagy. Nekem az a véleményem, hogy az a férfi, aki gondolatban elkalandozik azzal megspékelve, hogy ilyen chatelős oldalakon szörfözget annál ezerszer nagyobb az esély arra, hogy tényleg megcsal, mint annál, akinek meg se fordul a fejében. Szerintem. Én azt tanácsolom, hogy kérdezz rá. A reakciójából sok minden kiderül. Ha egyből letámad téged, hogy honnan tudod te mindezt, meg nyomozol utána és ujjal mutogat rád... Nos az szerintem nem éppen arra utalna, hogy semmi rosszat nem csinált.
2009. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia,sajnos en 100%-ban uezen mentem at a ferjemmel!Eloszor csak interneten kezdte,utana mar meg is csalt!,persze mindig fogadkozott,hogy csak engem szeret es csak en kellek neki,es persze mivel "lebukott"szegyellte magat,es sokszor tagadott is...!4-szer bocsajtottam meg neki,4-szer fogadtam vissza,de hidd el,ha vki tobb eve mar ezt csinalja,soha nem fog MEGVALTOZNI,es ezt abbahagyni!!!Most kulon vagyunk,nem konnyu,nekem is van gyerekem,-de legalabb nem vagyok megalazva,es o az aki egyik norol a masikra szall!Nagyon fajdalmas,de a regi mondas igaz:"kutyabol nem lesz szalonna"!Ha vkiben elveszited a bizalmad,nagyon keves az esely ujra megtalalni!Legy eros!
2009. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A miért -re tudok válaszolni:Mert újdonság kell neki!Hiába adod neki magad sűrűn,Te már lejárt lemez vagy(bocsi,nem szánom sértésnek)Épp hogy titokzatosabbnak kellene lenned,kiszámíthatatlannak,mert iganis taktikázni kell egy idő után a kapcsolatban.


Amúgy nagyon sajnállak.És bizton mondhatom,hogy kutyából nem lesz szalonna.


Én jelenleg független 31 éves nő vagyok és sűrűn csetelek.El sem tudod hinni,hánby férfi keres meg,hogy szexpartnert keres,miközben otthon minden oké(még a szex is)csak unják a feleségük megszokott testét,fehérnem űit,illatát,stb.


Hogy mit tegyél?Regisztrálj és buktasd le!És ő térden csúszva sírjon,hogy csak Te és senki más.A következő jelnél pedig csá!

2009. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Mégegyszer köszi a válaszokat. Beregisztráltam, rá is harapott. Rengeteg levelet váltottunk, mivel kimondottan szexpartner kereső oldal, ezért elég belemenősen. Állítása szerint még nem csalt meg, és jó a kapcsolatunk, csak változatosságra vágyik. Amikor oda érkeztünk, hogy akkor találkozzunk, folyamatosan hárított, hogy miért nem jó neki az időpont (tudom, hogy hazudott, direkt olyan időpontokat választottam, amikor ráér és otthon lenne velünk), ő maga meg nem tudott a közeljövőben semmit mondani.

Szóval, sokan jól láttátok, izgalomra vágyik, flörtöl, de (ha minden igaz), nem elég elszánt, hogy a tettek mezejére lépjen. Remélem, ez így is marad. Azért virtuálisan kapcsolatban maradok vele, az ördög nem alszik.

Lehet, hogy nem a legjobb döntés, de egyébként nagyon figyelmes, jó partner és apa. És egy babával nem olyan egyszerű mindent felrúgni, hacsak tényleg levelekről van szó. Ha viszont előbb utóbb mégis igent mond a "randira", szembesítem a helyzettel.

2009. jan. 6. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!