Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám ki van akadva, már...

Anyukám ki van akadva, már rendesen a hideg ráz mikor itthon kell lenni, engem is a nővéremet is. Hogyan változik ez meg? Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Állandóan mindenkit kritizál, mindenbe,. de a nagybetűs MINDENBEN hibát talál. Főleg arra van kiakadva hogy nem vagyunk otthon...napi 3-4 órát...Istenem, a nővérem 20 én 18 vagyok. Ma kiverte a cirkuszt, nagymamaméknál, hogy miért megy el a nővérem a barátaival ma este és holnap is miért akar?(megjegyzem, nagyon ritkán megy bárhova is a tesóm, olyan kis könyvkukac, mégis ez van)ma átment nagytatámhoz, vele tettek vettek a kertben, mire anyukám átrobogott és kiverete a hisztit hogy "Tünde jöjjön haza mert nekem is kell..." meg hogy soha semmit nem beszélünk vele(nem mert állandóan leoltja az embert, soha nem is tudtunk beszélni rendesen) ...

Nekem is van egy párom, akivel természetesen minden nap találkozok, mivel közel lakunk egymáshoz. kezdetben ez is csipte aszemét erősen, de még most is jönnek a hánytorgatások. hogy "kim nekem, hogy ide-oda kell vele menjek" stb.

Bánt hogy ez van, de szerintem ez már nem nagyon tud jobb lenni...

Attól tartok, fél hogy egyedül marad, pedig itt van apukám is, meg mi is másképp viszonyulnánk ha nem lenne "EZ"...


2009. jan. 2. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen szulok, tenyleg megkeseritik a fiatalok eletet. 20 es 18 evesen mar nem vagytok gyerekek, hogy ide-oda ne mehetnetek el. Menjetek csak, es mondjatok meg neki, hogy felnottetek, es fejezze be a szovegelest!

Koltozzetek el otthonrol ahogy tudtok, mert pokolla teszi az eleteteket. Igazabol aki ilyen tipus, nem lehet rajta valtoztatni, elkell tole koltozni.

2009. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen megkérdezném tőle, hogy miért jó az neki, hogy semmi sem jó? Kerek perec megkérdezném tőle, hogy miért csinálja állandóan a fesztivált?

Abban igaza van az előző válaszolónak, hogy ő valószínűleg nem fog megváltozni. A legjobb megoldás tényleg a költözés lenne, amennyiben megtehetitek. De akár apukátokat is be lehetne vetni, hátha ő ki tudja deríteni, mi a baja anyukátoknak.

2009. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elköltözni nem tudunk, nincs hova...egyenlőre...

köszi a válaszokat:)

2009. jan. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!