Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós-após látogatás előtt...

Anyós-após látogatás előtt alaposabban takaritasz?

Figyelt kérdés
Mármint ha ők mennek hozzátok:)
2010. okt. 19. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

még igen,mivel nem sokszor volt nálunk egyikőnk szülője se...


később úgyis változni fog,túl sokáig senki miatt nem takaritok tulzottan...

23/N

2010. okt. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Főleg olyan érdekelne akit amugy sem szeret tulzottan az anyosa,igy gondolom kritikusabb is ha vhol pl.pókhálot lát:S

Jobban figyeltek a részletekre?

2010. okt. 19. 10:57
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
Alapból patent rendet vágok, nem csak akkor, ha jön valaki. Nem érte még szó a ház oldalát. :)
2010. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sosem jelentezik be, csak beállít, aztán pislog körbe és utána megjegyzi, "Jaaaj úgy csináltok, mindent, ahogy akartok, tudod, hogy én nem szólok bele, de.."
2010. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Utsó!

Persze ez ok de munka meg gyerekek mellett nem hiszem hogy bárki mindennap nagytakaritást rendez.

Ha pl vasárnap nagytakaritok és ők befutnak másnap már akkor sincs olyan tisztaság,hiszen a gyerekek tesznek érte,és mi pl főuton lakunk igy ha 10percenként törölnék port meg sepernék az is kevés lenne:S

2010. okt. 19. 11:03
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Rendet,tisztaságot tartok itthon,de mikor jön valaki,akkor rögtön látom,hogy mégse!Hívatlanul senki se jöhet.Ezt tisztáztam mindenkivel.Így sose látták "szörnyűnek" a lakást!
2010. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Nálunk az anyukám a kritikusabb ezért, ha jön dupla olyan odafigyeléssel takarítok mint máskor. Minden nap takarítok, de olyan szekrény elmozdítós, függönyleszedős, ablakmosós takarítást csak 2-3 hetente, de ha azt megcsinálom egyik héten és a másik héten jön az anyu véletlenül, akkor újra kezdem az egészet.
2010. okt. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

11:03 ez jó:))

Mi nem vagyunk olyan kapcsolatban h betoppanjanak,mindig szólnak előtte szerencsére.

2010. okt. 19. 11:04
 9/24 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk olyan kapcsolatban, csak ő erről nem vesz tudomást.
2010. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha csak betoppannak akkor nézze el, hogy esetleg nem ragyog minden. Szeretem a rendet, de nem mindenáron, ha hulla fáradt vagyok vagy akad valami érdekesebb program akkor sajna elmarad a takarítás. Ettől még nem élünk koszban és kupiban.
2010. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!