Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakolt a keresztanyám...

Megerőszakolt a keresztanyám élettársa és senki nem hisz nekem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok, a szüleim kitettek otthonról, és a keresztanyumékhoz kerültem, Ők fogadtak be. Szombaton, mikor keresztanyám egy céges összejövetelre ment, az unokatestvéreim pedig az apjuknál voltak ( elváltak ) akkor elmentem zuhanyozni és pár percen belül bejött a keresztanyám élettársa, én hiába mondtam neki, hogy menjen ki nem ment, és csak nézett, aztán letolta a nadrágját, és be akart jönni mellém álló farokkal, ki akartam menni a zuhanyzóból de nem engedett, lefogott én meg sikítottam, de semmi nem történt azon kívül, hogy pofonvert... A magam 48 kilójával nem sokat tudtam tenni, bevitt a nappalira és a kanapéra tett, hiába kapálóztam, lefogott és csókolgatott... Undorító volt... Aztán belém hatolt, nagyon rossz volt, eközben folyton azt mondogatta, hogy iszonyat szexis vagyok és imád terhes nőkkel szexelni....

Amikor vége lett mindennek, felöltöztem és bezárkóztam a szobába, Ő közölte velem, hogy akármit is mondjak majd, senki nem fog nekem hinni, Ő tudja. Így is lett... Keresztanyám nem hitt nekem, mert azt mondta, hogy tudja hogy utálom a barátját, és ezt csak kitalálom, és milyen hálátlan vagyok, hogy befogadtak és én ilyen mocskos dolgokat mondok....

Nem tudom mit tegyek, teljesen kivagyok idegileg, hogy mindenki ellenem van és senki nem áll mellettem! :(


Segítsetek nekem...


2011. okt. 11. 00:32
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
27%

Rendőrség!

nem is kérdéses.

A terhesség miatt bizonyítható is lehet ki az apa.

2011. okt. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
62%
Hát most már necces... akkor azonnal kellett volna menni a rendőrségre. Egyelőre próbáld meg feldolgozni a történteket, és ez most csúnya lesz, de ha még egyszer ilyet tenne, akkor utána azonnal menj és jelentsd fel, ha rövid időn belül orvoshoz jutsz, akkor rá tudod bizonyítani a dolgot, és a keresztanyád kénytelen lesz hinni neked.
2011. okt. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
44%

Ne maradj ott semmikép és ezért ajánlom a rendőrséget, mert ha kiderül, hogy terhes vagy esetleg a pasi bepánikol és tesz ellened valamit.

Menj rendőrségre, mert ha ezt magadban tarod akkor később elemészt belülről. :(

2011. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha kiderül, hogy terhes vagy"


Terhes. Ezért rakták ki a szülei otthonról. Ennél terhesebb már nem lehet.


Zűrös családod van... :(

2011. okt. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
82%
Ja bocs félreértettem, azt hittem az erőszak után lett terhes, akkor ez kicsit más tészta, és bizonyíthatóság nehéz lesz. :(
2011. okt. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen incidenseknek nyoma szokott lenni szerintem, úgyhogy, orvosi látlelet, feljelentés, és menj anyaotthonba.
2011. okt. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
88%

Máskor ne zuhanyozz úgy, hogy tudod, egy általad utált pasassal egyedül vagy egy lakásban.


Vegyél egy diktafont, és próbálj meg beszélni a pasival az esetről, és vedd fel diktafonra a válaszait. Aztán játszd le a keresztanyádnak.

2011. okt. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
60%
Ez akkora kamu mint a ház. Aki nemi erőszak áldozata és ráadásul terhesen kell egy ilyen borzalmat elszenvednie, az nem fog ilyen részletekbe belemenni, hogy álló farokkal bejött mellém meg a többi. Na jóéjt.
2011. okt. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

Aznap este nem mertem semmit tenni, mert féltem. Másnap pedig miután a keresztanyám elutasította a bizalmam és kb leordította a fejem, az élettársa egyik pillanatban mikor keresztanyám nem volt ott, közölte, hogy na látod, montdam én, hogy nekem lesz igazan, ne is próbálj semmit tenni, mert annak nem lesz jó vége....

NAgyon nagyon félek, és a barátom sem segíthet rajtam, mert nem állnak úgy anyagilag egyáltalán, hogy mehessek hozzájuk... Terhes is fogamzásgátló + pharmatex mellett lettem... És most még ez is :(

Nem tudom már, hogy hova meneküljek, mit tegyek..

2011. okt. 11. 00:57
 10/60 anonim ***** válasza:
79%

legközelebb rugd tökön, vagy ha lefektet a kanapéra, tedd a lábaidat a csípöjére és rugjad el onnét.

Ha ez nem mülödik, a karjaidat a övé alá tedd, és zárd össze a kazeidet, és húzad feléd, a karjaiddal fel a feje, hogy a karjaid a hónaljában vannak. Ha felnyomja magát, a fejed és a válad közé ( a fejed segítségével) szóritod a kezét (karját), kicsit oldalra fórdulsz, és a karjaid most úg vannak hogy a könyökén van pont, most megnyomod erösen, a karjaidal a vállát lefelé. (ha jó akkor fájni fog, és elis törheted a karját).

Ha van egy barátnöd akivel p´robálhatod ezeket, próbáld meg tanulni jól, nem azért hogy ha még egyszer történik, de mégis pont azért.


Mondanék többet is, de kicsit nehéz így neten keresztül önvédelmet tanítani.

Ha érdekel, kezdjél bjj´t.


Ha lenyomod, a karjaidal mint ahogy leírtam, és felnyomja magát, akkor van lehetöséged a lábaiddal elrugni magadtól, mert a súlya máshól lessz. A válaiddal is segíthetsz hátra húzodni.

2011. okt. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!