Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénz vagy család? Mit választa...

Pénz vagy család? Mit választanál?

Figyelt kérdés

Páromnak van munkája itthon is,ő mégis Németországot a több pénzt választotta.

Hiába kértem,könyörögtem,hogy maradjon.

Úgy érzem cserben hagyott.2 hete szültem császárral,komplikációkkal,mondhatom fel se épültem még.És maradok nulla segítséggel, 3 gyerekkel.A 3 éves bepisil,pszichésen beteg.Te mit választanál?

Én értem,hogy kell a pénz,de mindenáron?


2010. okt. 20. 14:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenáron.Család az első,ha itthon is van olyan melóra lehetősége amiből megéltek,akkor maradnia kellett volna.De ha olyan munkám lenne amiből épphogy megélünk,akkor bizony mentem volna!!a gyerekek érdekében is,hogy mindenük meglegyen.Meg hát neked is!
2010. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
91%
Akármilyen áron is de a család. Inkább éveken keresztül élek kenyéren és vizen, de a család az család...
2010. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyi esze lehetett volna, hogy szabadságot kér a legnehezebb napjaidra. Felelőtlen ember. Az én férjem is külföldön dolgozik, de most, amikor két hete elhunyt az édesapám, azonnal kért egy hét szabadságot, és adtak neki.A külföldön élő főnökök is emberek, biztosan megértenék a problémáját. Nagyon sajnállak, és kívánok neked egy sokkal jobb társat mint ő.
2010. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Én az elsővel értek egyet.
2010. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom itthon fele annyiból, vagy még kevesebből élnétek ötödmagaddal. Lehet az is, ha itthon lenne se nagyon tudna segíten, mert: 1. elvonja az idejét a pénzkeresés, 2. nem az a fajta, akire lehetne nagyon számítani a gyerekek nvelésében. Ő látszólag a könnyebb megoldást választotta: hozza a pénzt, te meg oldd meg a többit.
2010. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

16 éves mond itt véleményt? Vicces, bár látszik is a velős véleményéből :).

Az is lehet, hogy a párod éppenséggel a 3 gyerekére gondol, akiket el kell tartani, iskoláztatni kell. Épp most, hogy szültél, ráébredt arra, hogy szebb jövőt is tudna biztosítani nekik. Nem biztos, hogy a családot elutasítva választotta a munkát. Ennél azért árnyaltabbak a dolgok az életben, nem annyira egyszerű.

2010. okt. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

Miért szültél még egy gyereket? Miért nincs kint Németországban az egész család? Egyáltalán a férjednek jelent még valamit a család? Vagy el ven kint, a maga alakította kis külön világában.

Nézd, az én férjem is volt kint külföldön, mert nagyot lendített a család anyagi helyzetén, de túl vagyunk rajta, és nem betegedett bele senki. (se én, se a gyerekek)

2010. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem írad volna a kiegészítést, azt írtam volna, hogy normális embereknél a kettő megfér egymás mellett, nem kell választani.

Amit írtál, megdöbbentő. Nem csak "úgy érzed", hanem valóban cserben hagyott.

Sajnos a szomorú valóság az, hogy nem a pénzért és a munkáért megy - ez csak egy jó kifogás, hogy ne kövezzék meg, hogy elhagy 3 gyerekkel, császár után. Az igazság az, hogy el akar menni. Csak sokkal jobb a dolgos, jól kereső férj szerepében tetszelegni külföldön, mint odébb költözni 2 utcával, és élvezni a szomszédok, rokonok, barátok megvetését, amiért elhagyott.

2010. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Miután a 2. gyermeketek megszületett (és nem a 3. nem tévedés), utána milyen volt a kapcsolatotok. Ki akarta a 3. babát? Közösen? Vagy csak Te esetleg? Nem lehet ezt így megítélni, mert nem tudjuk mi rejlik a háttérben.
2010. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:30


bocs de a kommentedről süt a bunkóság...miért kell egyből ilyenekkel jönni???egy csepp együttérzés nincs benned..igazad van ilyet kell írni egy 2 hete szült nőnek!!szégyelld magad!!!

2010. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!