Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a sértett fél...

Szerintetek ki a sértett fél egy párkapcsoltai szituációban : Az aki elolvassa a másik levelét, vagy az a fél akinél olyan levelet találnak amit nem kellene?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem mindketten hibásak, de főleg az első. Aki elolvassa. Ez sérti a személyiségjogokat.
2010. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az, akinél olyan levelet találnak amit nem kéne. Én se szeretem ha a magáncuccaim között turkál valaki, sőt én azt se szeretem ha pl szekrényemet nyitogatják, a polcaimról levesznek/nézegetnek/arrébb tesznek dolgokat... De nem titulálnám a páromat idiótának, ha megnézné a dolgaimat... Ha úgyse talál semmit? Persze ha ez már beteges, szóval helyetted küld dolgokat, kitörölget/eldob dolgokat, az bunkóság...de ha évente 2-3 alkalommal eszébe jut hogy na megnézem a párom emailjeit, msnjét, vagy akármi, had csinálja... Ha úgyse talál semmit, el se mondja... Nem árt se nekem, se neki...De mint már mondtam ez csak ilyen lightos és normális határok között bennmaradó cselekvésekre vonatkozik.
2010. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
haggyuk már a személyiségi jogokat!!!!ha párkapcsolatban élünk,pláne évek óta,lehessen már ennyi közünk a másikhoz..ha nincs titkolni való akkor miért ne olvashatnám el..ha van titkolnivaló akkor meg pláne!!!
2010. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nehéz. azt mondom 1-1.

velem történt már ilyen szitu.

belátom, én is hibáztam, vége is lett a dolognak, de nem ezért. ez csak elindította a lavinát.

aztán most, 2 év távlatából azt mondom, hogy nem is baj.


(volt egy srác, akivel tetszettünk egymásnak, ezt manifesztáltuk is írásban. kedves akkori barátom elolvasta ezt. vége lett, de nem bánom, mert az a srác most a vőlegényem, és szeretjük egymást. becsületes, normális, szorgalmas ember, nem úgy mint az előző...)

2010. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
A házaspár nem egy jogi személyiség? :)
2010. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Miért kell a másik dolgait olvasgatni? Ennyire nincs bizalom? Utálom a beteges féltékenységet...nincs titkolni valóm, mégis utálom ha kérdezés nélkül a telefonomat bújják.
2010. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem a bizalomról van szó,nem mindíg a féltékenység az oka...ha egy háztartásba él két fél,akkor ismerik egymás dolgait.Ha valami papír a kezembe kerülne,bizony énis elolvasnám.
2010. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ugyanannyira, egyik kutya másik eb
2010. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Szerintem is mindketten hibásak vagytok! te abban hogy esetleg olyan dolgokat csinálsz amit nem kellene a pasid meg persze hogy ezt mind a hátad mögött keresi meg! De biztosan azért csinál ilyeneket mert szeret. Jobban tennéd ha nem lennének titkaid és nem esnél ilyen helyzetekbe.
2010. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59



nemhiába vagy 0%-on...el se olvastad a kérdést???

2010. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!