Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki mérges rám, míg...

Ha valaki mérges rám, míg másra nem, ugyanabban a szituációban, az lehet a szeretet jele?

Figyelt kérdés

Nyilván elsősorban csak magamat szeretném nyugtatni ezzel a feltételezéssel.. Arról van szó, hogy szüleim elváltak és apukám ritkán lát engem és a húgomat. Általában egyszerre csak egyikünk megy hozzá, hogy anyu se legyen egyedül. Mikor a húgom beteg lett, apu nem lett mérges, rögtön hívott engem, hogy akkor menjek én. Most meg én lettem beteg, ezért lemondtam a hétvégét, és nagyon mérges rám.:-( Olyan rosszul esik. Mintha ez csak kifogás lenne, vagy megbízhatatlan lennék.. vagy nem is tudom, de akkor a húgomnak miért nézte el? Arra nem szólt semmit.

Ugyanakkor mindig úgy éreztem, hogy apu engem jobban szeret.. Szóval ezt felfoghatom pozitívumként is, hogy rám haragszik?


2011. ápr. 28. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukádat miért nem lehet egyedül hagyni...?
2011. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen vegyed pozitívumnak, a húgodnak valószínűleg, nincs meg ugyanaz a kapcsolata az apukáddal, mint neked, és hiányzol neki, amikor otthon van. Dühös, valószínűleg, mert fél, hogy mondjuk már nem akarsz többet majd hozzá menni, vagy ilyesmi, mindenesetre biztos hogy pozitívum, szeret téged. :) csak kicsit érdekes módon mutatja ezt ki
2011. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
jah, és ezt elfelejtettem mondani, a húgodra valószínűleg épp ezért nem volt dühös, mert ő tőle nem bánja hogy nem megy el, míg ha rólad van szó igen.
2011. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, köszönöm!:-)
2011. ápr. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!