Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedek így a fiúkkal?

Miért viselkedek így a fiúkkal?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem tudok nyitni feléjük. ha haver akkor az ok,

de ha többről lenne szó, akkor teljesen bepánikolok és nem merek kezdeményezni. vagy megszólalni se.

ha csak a közelembe van a kiválasztott, akkor teljesen megijedek. félek hozzászólni is.

(ezt csak úgy képletesen írtam, mert most nincs egy kiszemeltem se...de ha lenne, akkor nagyon félénken viselkednék vele abban biztos vagyok.

emiatt nem merek igazán ismerkedni. nem hiszem, hogy bármelyik fiúnak lenne türelme, ahhoz feloldja a gátlásaimat.)


Az lenne a kérdésem, hogyan tudnék ezen változtatni? Hogy tudnék gátlások nélkül beszélgetni egy fiúval? Mert ez már nagyon zavaró és ciki is egyben.


2010. okt. 20. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van, csak lányokkal...
2010. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld a kiszemeltet is havernak felfogni,úgy lazább lehetsz.....
2010. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen? Sehogy. Majd jön egy olyan határhelyzet az életedben, amikor megembereled magad, és rájössz, hogy egy srác se fog úgy elolvadni, ha te semmit sem teszel. Akárki akármit mondd, mit csinálj... Legyél nőcis, menj oda, stbstb... Nem fog menni, én megtapasztaltam. Majd ha már megunod ezt a szánalmas helyzetedet, akkor változtatni fogsz. Hozzátenném, hogy ezt nem bántásból írtam, én ezt tapasztaltam magamnál, és barátaimnál is. De lepontozhattok...Akkor is sajna így szokott lenni.
2010. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még annyit... Nekem is van épp egy haverom, teljesen önbizalom hiányos, nem mert kezdeni senkivel se semmit.. Én mondhatok neki akármit... Ő semmit se tesz, hogy ezen változtasson... De majd rájön ő is, hogy mit kell tennie... Csakis magától.
2010. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Aztaa, te pont olyan vagy, mint én :)

Elmondok egy sztorit: volt egy srác, aki nekem nagyon tetszett, próbáltam rá utalgatni, hogy hívjon el randira (persze tudom, a pasiknál az utalgatások nem mennek), na ná, hogy nem hívott el, én meg nyuszi voltam nyitni. Aztán egy idő után nem is nagyon kerestük egymást. Közben jött egy másik srác, akiért nagyon oda voltam, alakult is valami, csak nem az, amit én vártam. Hogy, hogy nem, kiderült, hogy köztünk semmi komoly nem lesz, ami engem eléggé frusztrált. Egy ilyen pillanatomban felhívtam azt a srácot, aki korábban annyira tetszett, és fogtam magam, elhívtam egy randira. Akkor jöttem rá, hogy nem is olyan nehéz ez. Azóta ez a "semmi komolyat nem akaró" már nem is érdekel, akit meg elhívtam, nagyon is, és szépen alakulnak a dolgaink, most, hogy végre mertem én nyitni, és sikerélményem volt, elmúlt ez a zavar, meg bizonytalanság :)

2010. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nagyon sokan vannak így. Valahol én is azt hittem, ha egyszer ilyen helyzetbe kerülök, nem lesz bátorságom. Aztán azon kaptam magam, hogy ott álltam előtte és hihetetlen mélységekben beszámoltam neki az érzéseimről. Egy pillanatig sem volt kínos, noha tudtam, hogy a dolgok állása miatt egyelőre nincs esélyem nála- persze ehhez szükséges egyfajta jellem, intelligencia a befogadó fél részéről- neki szerencsére megvolt. Azóta is nyíltan beszélünk egymással erről, valamint egészen új dolgokat hozott kettőnk kapcsolatába: bátran avatjuk be egymást az apró titkainkba. Mindketten tudjuk, hogy megbízhatunk egymásban. Noha nem alkotunk egy párt, igazán kellemes, baráti a kapcsolatunk. Megérte őszintének lenni!
2010. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem utolsó tényező, hány éves vagy?

amit leírtál szerintem nincs is különösebb baj, te ilyen vagy és kész. vannak akiknek ez tetszik, például nekem is.

alapvetően a férfi dolga, hogy kezdeményezzen, ha nem utasítod el egyértelműen hanem szépen mosolyogsz az felhívás keringőre. ha érdekled akkor úgyis törni fogja magát, hogy jobban megismerjen. persze ha csak meg akar dönteni akkor nyilván nem lesz türelme, hanem megy a következőre... a lényeg, hogy mosolyogj és ne legyél annyira távolságtartó, ha kérdeznek tőled akkor ne csak egy-két szóban válaszolj

23f

2010. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Talán változni fogok

18vagyok.

2010. okt. 21. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!