Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom 16 éves, amig nem...

A lányom 16 éves, amig nem lett vőlegénye nagyon jól meg voltunk, most pedig gyülöl látni sem bír. Mi lehet az oka, én rendesen viselkedek velük. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak komoly konfliktusaim Anyukámmal 16-20 éves koromig, mára Ő lett a legjobb barátnőm. Szóval türelem és kitartás lesz ez jobb is!
2011. febr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vőlegénye van?

Szerintem vágd nyakon, ha szemtelen, azért ha mindent megengedsz neki, ne csodálkozz.... attól mert vőlegénye van, attól még nem felnőtt...


21/L

2011. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a vőlegénye olyan dolgokra szoktatja rá amit azelőtt sosem csinált.teljesen ellenem hangolja ,nem hiszem,hogy direkt,csak elejtett szavakkal amivel megkérdőjelezi az addigi vallásos nevelésemet,ami 3 gyermekemnél bevált.én vállalom mindenki előtt,hogy vallásosan neveltem,vagyis hitben isten szerint!a vőmnek való ezt a nevelést ökörségnek állitja be,és többször füz megjegyzést hozzá.én pedig türöm és várom isten segitségét ami mindig megis érkezett......................ki fogom birni addig mig a lányom észhez tér és vissza jön az igazi emberi értékekhez.
2011. febr. 18. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Lehet, hogy érdemes lenne tisztázni a sráccal, hogy tartsa tiszteletben a vallásos hitedet, mert azt mindenki szabadon választja meg és amíg Te sem szólsz bele és értékeled az Ő dolgait, addig neki sem kéne itélkeznie feletted.
2011. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
16 NEM NORMÁLIS ha valakinek vőlegénye van, hiszen olyankor kéne legjobban tanulnia, és a helyedben megnevelném a lányomat az e fajta dolgokra, és utána tiszteletben tartja a dolgokat
2011. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én mindent megteszek,próbálnám nevelni de sajnos nem lehet mert teljesen engedetlen.eddig a 15 évig rendben mentek a dolgok ,lehet a serdülő kor miatt viselkedik igy?igen valószinüm és reménykedek,hogy ha elmulik és felnő,ujra jóba leszünk.vagy mégsem?
2011. febr. 23. 10:28
 7/7 anonim válasza:
ez nincs így, mikor nem viselkedik vond el tőle a telefont, pénzt, vagy számítógép.. akkor majd megtudja.. ne engedd el mindenhova ha ezek után sem hajlandó egy kis megijesztés hogy megütöd nem árt..
2011. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!