Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem így, és mit lehet...

Miért érzem így, és mit lehet ellene tenni? Úgy viselkedek mint egy óvodás.

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Eddig nem voltam még szerelmes, most viszont megismertem egy pasit akihez nagyon vonzódok és mindig rá gondolok. A baj az, hogy "cikinek" tartom,(az érzést) és nem akarom, hogy tudjanak róla sem a barátnőim sem ő. Ja, de a pasi ugyanígy érez, ugyanis elmondta, de még így sem. Egyszerűen nem tudok beszélni róla és nem akarom, hogy tudják. Nagyon rossz ez így, mit lehetne tenni?
2011. jún. 23. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mar egyszer sikerul megnyilnod ezzel az erzessel kapcsolatban, utana mar nem lesz gondod.


Gondold at, hogy miert tartod cikinek? Hogy lehet egy pozitiv erzes ciki? Hisz te erzed, nincs is ezzel gond. Egy teljesen normalis emberi erzes. Ezt kell magadban tudatositani.

2011. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem értem miért "ciki"? Nem is lehet beszélni a nagy szerelemről - úgyse értik meg. Elég ha ti ketten tudjátok, érzitek, élitek. Olyan jó nektek!

Miért kéne kiváncsiskodóknak erről beszélni?

2011. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 valasz88 ***** válasza:
Szerintem sürgősen kezdd el kifejezni az érzéseid... ezt komolyan mondom, mert ha ez így marad, akkor egész életedben a kárát fogod látni, és mások "érzelmi analfabétának" fognak tartani... A boldogsághoz is elengedhetetlen, hogy ne csak ki tudd mondani, de büszke is légy az érzéseidre... Ha másképp nem megy, erőltesd a kifejezésüket, és ha majd azt tapasztalod, hogy ez a külvilágból nem vált ki "ciki" reakciót, akkor természetessé válik, és nem fog gondot okozni.
2011. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!