Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szerettednek mit...

Melyik szerettednek mit veszel karácsonyra? Ötleteket szeretnék gyűjteni, azért kérdezem.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Baratnomnek es tesomnak is laptop hatizsakot szeretnek venni, lehet nem a legjobb karacsonyi ajandek, de arra van szukseguk. Az oseimnek pedig meg otletem sincs:)
2010. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém kap egy lávalámpát, tesóm barátjának egy fényképező objektív kinézetű termoszt. Nagyimnak sütök mézeskalácsházat.
2010. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
én a férjemnek egy nyakláncot veszek,amit elrejtek egy diohélyban,bacsomizok neki egy pär zoknit,vagy valamit ami van neki ami uncsi.pl pucsi,also naci stb.es szallaggal kötöm rá a dioba rejtett láncot,kicsit pepecs melo de megéri..csak légy résen nehogy kibobja..
2010. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Még nem igazán tudom. A gyerekere (unokahúgom és keresztfiam) mindenképpen többet szoktam szánni, úgy fejenként 5000 Ft-ot, de a szüleimnek csak jelképeset, s lehet, hogy idén már tesóék is kapnak valamit.


A lánynak (10 éves) :

- pöttyös könyv vagy tudományos könyv

- társasjáték

- kreatív készlet (gyöngy, szalvétatechnika stb.)


Fiú (2,5 éves):

- mese dvd

- könyv

- kisvonat vagy más játék

- legó dupló

- fajáték


Szülők:

- tavaly kávés poharat kaptak kávéval (Díszdobozos volt Omnia)

- konyhai gép

- süti sütő forma (szeretünk sütni)

- papa: virágos könyv, virághagyma, kerti locsolókanna

- mama: ???


Még nem igazán gondolkodtam rajta, így csak ami most eszembe jutott lefirkantottam. Jó lenne tudni a nemet/kort akinek ajándékot akarsz venni, az sokat segítene.

2010. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi már évek óta így csináljuk,és senki nem vesz felesleges dolgot a másiknak,és nem veri magát még nagyobb adósságba..A férfi családtagok pezsgőt vagy bort kapnak.A női családtagok bonbont vagy valami fonom csokit kapnak..A gyerekek valami apró dolgot..Ami éppen kell nekik.Az unokahúgom most kezdett el balettozni így ő balettcipőt szeretne kapni..A másik unokahúgom meg már 22 éves így ő is bon bont kap..
2010. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 egy szabadkőműves válasza:
100%
Én minden évben könyvet veszek a családtagjaimnak. Szerintem ez a legjobb ajándék.
2010. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

2. hozzászóló!!!!!!!!!!!!!

Hol lehet kapni ilyen termoszt? Az életem mentenéd meg vele! Légyszi nézzél visszaaaaaaaaaaaaaa

2010. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként lehet, hogy kicsit snassz ez a bonbon/bor dolog, de legalább a lényeg megmarad, hogy a szándék a fontos, az ajándéknál. A karácsony amúgy sem az ajándékokról kellene, hogy szóljon.


Tavaly előtt (akkor sem volt túl sok pénzem) vettem akciósan egy 2008-as naptárt (198 Ft), beleírtam anyum süteményes füzetének tartalmát (mert már elég kopott, foltos és szétszakadt volt, s készítettem rá vászon anyagból borítót, amire ráhímeztem, hogy "Mami sütije" és egy általa sokszor készített süteményt, a mandulát. Jól néz ki, rá gondoltam, miközben készítettem, nem került sokba, és nagyon-nagyon örült neki. Nekem az a pillanat, mikor kibontotta, mindennél többet ért, pedig az ajándék értéke nem érte el az 500 Ft-ot.


Szeretek kézzel készíteni ajándékot!

Elhatároztam, hogy idén a barátnőknek mézeskalácsot fogok sütni és ezt egy fémdobozba teszem, s ezt kapják tőlem.

2010. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
2010. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak (29 éves nő, illetve addigra 30) kutyás témájú könyveket, mert ezt szereti, illetve parfümöt, valószínű Chanel Chance.

Apámnak (72) valami bagolyfigurát a könyvtárába, illetve valami magyar témájú képeskönyvet (nehéz olyat találni, ami nincs meg neki:))

Húgomnak: (36) valami konyhai cuccot, mert a konyhája a mindene. (Ezalatt valami kis háztartási gépet értek, amit még ki kell puhatolni, hogy mije nincs)

Sógorom (húgom élettársa) Valami sportkocsi vagy motor modellt és férfi tisztálkodó szereket.

És mi a két lökött spániel kutyánknak is szoktunk venni valami apróságot. Játékot és denta-stixet.

2010. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!