Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családotokban ki az, aki...

A családotokban ki az, aki általában elrontja a karácsonyt, akivel a baj van, aki balhézik?

Figyelt kérdés

Nálunk apósom. Sosem volt könnyű természet, de visszafogta magát legalább a családi rendezvényeken, tudott normálisan kommunikálni, ha akart. Viszont, ahogy öregszik - már 65 múlt, pláne az utóbbi 2-3 évben, egyre rosszabb vele egy légtérben tartózkodni, bunkó, kötözködik mindenkivel, beszólogat mindenre mindenkinek, már kb. senki nem is szól hozzá emiatt.


Most mondok egy példát, pl. a gyerekek szerette volna megnézni a kivilágítást, megkérdeztem, hányszor kapcsol fel, odavágta tök bunkón, hogy majd meglátod, ha felkapcsol. De már lassan bárki bármit mond vagy csinál, mindenre beszól, inkább hagyjuk hogx ott üljön egyedül, mert unjuk hallgatni. Egyedül az unokákkal normális.


Anyósom is szólt már neki ezerszer, hogy vegyen vissza, mindkét gyereke is jelezte, már csúnyán is, de azt látom, hogy egyszerűen már kezd kicsit leépülni szellemileg, és fel sem fogja, hogy bunkó, viszont így eléggé elrontja néha a hangulatot.


Nálatok ki a problémás személy?



dec. 25. 12:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Én ,gyűlölöm ha menni kell valahová pl családi összejövetelre ,gyűlölöm azt a bájcsevejt amit ott nyomnak gyűlölöm a család beteges nézeteit pl a kutyát a lakásba .Főz az idióta a hús nyesedéket oda adja a dögnek közben megsimogatja a fejét és vágja tovább a húst ,undorító.
dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Ezért nem tartom a rokonság 99 százalékával a kapcsolatot.
dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk apám. Már karácsony előtt 2-3 nappal elkezd duzzogni, nem szól senkihez vagy ha mégis igen akkor csak valami irgalmatlan bunkóságot tud kinyögni. Családi kajákon megeszi amit akar, beszól, aztán elvonul. Szeretném szeretni a karácsonyt, de miatta egy nagy gyomorideg az egész. Húsvét ugyanez
dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Apósom, és sógornőm - a tesóm felesége. Kezet is foghatnának, olyan jól bele tudnak kötni mindenbe. Mondjuk nem csak ilyenkor.
dec. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyon szoktam össze űlni, családi összejövetelekre. Pont emiatt
dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk abszolút nem az van, hogy 1 ember, hanem a legtöbb rokon az a nagyszájú, ideges típus, így aztán együttes erővel rontják el...

Bár a másik ági rokonságban leginkább csak a nagymama az, aki kellemetlenkedik, mert mindenkit kritizál, de azért nem "rontja el" a karácsonyt, megszokta már mindenki, hogy ő ilyen.

dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyós. Ilyenkor mindig keveri a sz4rt. Most pl úgy szedte a vèrnyomáscsökkentő gyógyszereit, mint a tic-tacot. Elvitte a mentő. Be kellett vinni a cuccait. Másnap menni èrte. Most körbeugrálni. Holnap elkocsikázni vele x kihalt faluba a temetőbe ahol a nevelőapja van eltemetve(250km az oda út)..ő most akar menni. Máskor nem jó.

Múlt évben behisztizett ès gyalog világgá akart menni. Egèsz nap kerestèk. Estère hazament. Másnap vonattal indult el, valami ismeretlen helyen szállt le. Telefonon írt a fèrjènek, majd kikapcsolta a telót ès megint ment mindenki keresni.

Az előtti èvben a kutyájuk harapta meg. El akarta tőle venni a kaját ès a kutya megharapta a kezèt. Másnap megint eljátszotta ezt. Harmadik nap az orrát basztatta (sebes volt a kutya orra)..akkor is lehetett vinni kórházba,ügyeletre meg a fene tudja hova.

dec. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mai kölök, a családi ünnepek rokonlátogatasok fele félrészeg balhekban kapkodasban vitakban vagy erőltetett képmutatásban zajlottak. Közepiskolásan kitaláltam semmi ünnep lakoma ajandek utazgatasok mert plusz idegölő . Semmi sincs se locsolas piálás se aug 20 bogracs se szülinap. Vallásos sem vagyok . Kapcsolatban sem , emiatt volt vita is de nem érdekelt .
dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom. Elváltak a férjem apjával, de már vagy 20 éve. Mégis mindig őt fúrja. Minden karácsony azzal telik, hogy:

- de ugye oda nem megyünk?

- mit kaptunk tőle, ugye nem fogadtuk el?

- mennyibe került a gyerek ajándéka, mert ha drágább, mint amit ő vett, a két ünnep közt vesz még valamit.


Ha bármelyik válaszunk nem tetszik neki, ami eddig minden évben így volt, megállás nélkül pofákat vág, sóhajtozik, megsértődik.


Idén mentünk át 24-én mert a férjem beteg, ma egész nap hívogatta az anyja, hogy ugye apádékhoz se mentek?

dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Én. Az egész karácsonyi felhajtást utálom, a bevásárlást, főzést, fa állítást, ajándékozást.
dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!