Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotok (is) stresszel...

A ti családotok (is) stresszel a karácsony miatt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért, kellene?
2014. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a vizsgák miatt stresszelek, nem a karácsony miatt.
2014. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az én családom relaxál.
2014. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem. Felnőttünk a húgommal, és több év kemény munka után elértük azt, hogy elhiggyék, a karácsony nekünk nem az ajándékoktól és az elköltött pénzösszegektől szép, hanem azért, mert együtt vagyunk, játszunk, eszünk-iszunk, jól érezzük magunkat. Ez jelentősen csökkentette a stressz-szintet a családunkban.
2014. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem. Amugy mit lehet stresszelni a karacsonyon?
2014. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonynak pont az lenne a lényege, hogy mindenki boldog legyen. Ha valaki stresszel miatta, az valamit nagyon rosszul csinál.
2014. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért stresszelnek,tüz lesz?
2014. dec. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a karácsony miatt, hiszen azt imádom. A kedvenc ünnepem az évben, és mindig nagyon várom.

Az stresszel pont, hogy nem tudok rá megfelelően készülni és hangolódni, mert most van a munkában a legnagyobb hajtás. Ma is 13,5 órát dolgoztam, és hulla vagyok. Szalad a ház, nincsenek ajándékok... És közben úgy, de úgy hiányzik a hangulat!! :(((

2014. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még soha nem stresszeltünk miatta. Ez a kedvenc ünnepünk, és ilyenkor egy szülinapot és egy névnapot is ünneplünk. A család eléggé szanaszét él az országban, csak ilyenkor gyűlünk össze mindannyian, évente csak részletekben találkozik a család. Eszünk, iszunk, beszélgetünk, nevetünk, minden jó. Az ajándékozást sem visszük túlzásba, erre sem görcsölünk, hogy túllicitáljuk egymást, ki költ többet. Az egész adventi időszakot imádjuk, már elkezdtük az aprósütemények készítését, dobozolását, tervezgetjük a menüt, karácsonyfát nézünk, feldíszítettük a lakást kívül-belül. Nekem főiskolán is nyugi van karácsonykor, előtte letudom a zárthelyiket, és a vizsgaidőszak csak januárban kezdődik, így eszembe sem jut ezen stresszelni.
2014. dec. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Regebben mindig stresszelt anyu, mert neki baromi fontos volt,mhogy töléletes legyen.

Valahol megértettem, mer amíg titok volt a "Jézuska" addig apu kb sza.rt az egeszre, mármint a segítség részén, és anyura maradt mindig, és emeitt feszült volt, apu csaka jó részét vett ki.. Azóta is votak feszültségek, de vegre olyan a karácsony, amilyennek lennie kell..


Én stresszelek kicsit, mert nincs időm az ajándékokra.. De vegre ma kitalaltam..cak minden nap a voltok zárásakor érek haza, és mind a két hétvégémen céges program lesz, úgyhogy 1 Napba( nost vasárnap) kell besűríteni az egészet. A férjemnek pedig még nem tudom mit adjak.

De egyébként nem szoktam rajta különösebben, ha már mindenkinek kitaláltam mit kap

2014. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!