Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen az alkesz nőverőknek...

Régen az alkesz nőverőknek hogy volt felesége,nője,gyerekei?

Figyelt kérdés
Jo tudom ez 30 éve elfogadott dolog volt,és ami elfogadott a tàrsadalom szàmára az a jo,birkaefektus,ma is hasonló a helyzet,a rosszfiúk a menők,a jó fiúk 40 évesen is szüzek
dec. 25. 18:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Régen a gyerekek 90 százaléka verve volt szülők tanárok által,most meg fogadd el a homikat,feminizmus,mindenki nyaral minden szép és jó
dec. 25. 19:01
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

"Régen a gyerekek 90 százaléka verve volt szülők tanárok által"


Te jártál valaha iskolába? Ilyen idióta fogalmazást,mondatszerkesztést hol tanítanak? XD


Persze, és mint tudjuk régen minden sokkal jobb volt.XD Azért lett alkoholista a mai 50-60 éves korosztály nagy része, mert olyan jót tett nekik a sok verés.

dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

#13 Tehát az igazi férfi alkoholista, és erős mert meg tud ütni egy nőt.

Az ilyen nem férfi, hanem egy darab sz@r. Egy nulla, egy semmi.

Pont olyan mint te. Ha találkozok egy ilyennel, leköpöm.

dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Mert a férfiak egymást hergelték a kocsmában hogy igyá még egyet Géza nem menny haza a zasszonyhoz papucs.

Aztán alkeszek lettek, kb mindenki.

dec. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
#13 Te is biztos ilyen kemény gyerek vagy. Mondjuk legalább a 8 osztályt elvégezhetted volna, te igazi férfi.
dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer szívesen összefutnék egy ilyen nőket verő, alkoholista "igazi" féfival. Megmutathatná, hogy milyen kemény. Mondjuk ezek az alkesz majmok nagyon erősek tudnak lenni 2 feles után...XD
dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
17: nem nagy szám, apám ilyen volt. Aztán 16 évesen eltört bennem valami, és visszaütöttem neki egy pofon után (nő vagyok). Elképesztően dühös voltam rá, nem is éreztem, de majdnem eltörtem rajta az öklömet. Azóta egyszer se ütött meg. Csak addig volt nagyfiú, amíg egyirányú volt a dolog.
dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#17 Sajnálom:(

Nem is nézek ki többet ezekből a kemény "férfiakból".

dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%
Na, szerencsére törölték a 13-ast.
dec. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Régen csak annyi volt a difi hogy nem volt internet ahol úgymond kiderülhetnének az ilyesmik.
dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!