Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a jövőről, a...

Mit gondoltok a jövőről, a jelenlegi társatok/párotok/élettársatok lesz az örök nagy Ő egy életen át?

Figyelt kérdés

Mi tartja működésben a kapcsolatotok? :)

Csak érdekel :)


2010. jún. 16. 20:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ő marad a Nagy Ő! :)

2 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk, megértjük egymást. 1 éve együtt is élünk, és nagyon jól kijövünk így is. Még mindig nagy a szerelem, lessük egymás kívánságait! :)


21/L

2010. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Most szerintem mindenki úgy látja, hogy ő lesz a nagy ő, a valódi válaszokat majd x év múlva tudjuk meg csak...

A kérdésedre válaszolva: igen úgy érzem ő lesz...

2010. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jól érzem magam vele, remélem még sokáig maradunk együtt! Az, hogy mindig meg tudjuk egymást nevettetni, az hogy sose unatkozunk egymás mellett, hogy még a semmittevés is jó vele, az hogy isteni vele a szeretkezés!
2010. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy együtt fogunk megöregedni. :-) Mi 6 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok és van egy 20 hós kisfiunk is. Igazából az egymás iránt érzett szerelem és a tisztelet tartja össze a kapcsolatot szerintem.
2010. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Imádom az ilyen storykat :)

Remélem nekem is Ő lesz a nagy Ő, lassan 3 éve vagyunk együtt, minden jó sőt csodás de persze muszáj reálisan gondolkoznom, de hagyom hadd menjen minden ahogy kell :)

2010. jún. 16. 20:54
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem Ő a nagy ő, de szeretem. Közös már az életünk, terveink. Házasok sosem leszünk, de már kinőttem magam is a fehér ruhás ábrándokból.
2010. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
tíz éve úgy gondoltam,hogy Ő a nagy Ő most válás előtt állunk.
2010. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen Ő a nagy Ő ! 16 éve házasodtunk össze előtte 3 évig jártunk együtt Nagyon szeretem és tudom hogy ő is engem Ez egy életre szóló kapcsolat
2010. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon remélem hogy Ő lesz a Nagy Ő.Az egész életünket együtt képzeljük el:)Nagyon szeretjük és imádjuk egymást!
2010. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretnék nagyon ünneprontó lenni, de a jelenlegi párkapcsolatokat, válásokat, szakításokat, megcsalásokat ismerve tök vicces, hogy mindenki azt hiszi a jelenlegi párjáról, hogy ő lesz a nagy ő. Aztán pár év múlva jön majd a következő nagy ő (tisztelet a kivételnek). Annak, hogy x éve együtt vagytok, x gyereketek van stb, semmi köze ahhoz, hogy nagy ő vagy kis ő a párod. Gyereke bárkitől lehet az embernek (már aki egészséges).
2010. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!