Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvigyem temetésre magammal 7...

Elvigyem temetésre magammal 7 hónapos kislányomat? Nincs kire hagyni.

Figyelt kérdés

Meghalt nagymamája az imádott férjemnek. Kicsi a család, nincs kire hagyni a kislányomat. Se barátok se rokonok aki vigyázna. Kisbabam amúgy is elkezdett szeparációs szorongani, szó szerint egésznap rajtam "csüng". Szoptatom is , elég nehéz lenne megoldani azt is mivel 100-ban cicis, cumisüvegbol nem fogad el semmit úgyhogy az sem.megoldás... plusz nagyon hidegek is vannak, most volt beteg is. Így nem szívesen lennék vele kint babakocsival 1-másfél órát.

Mit gondoltok? Ha itthon maradok vele a temetéskor, az milyen dolog? :(


jan. 22. 18:46
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a férjeddel beszéld meg. Ha normális a viszonyotok, akkor megérti, feltéve ha van olyan rokon, aki a temetésen helyetted a támasza tud lenni.
jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
98%
Az imádott férjedet megkérdezted már, szeretné-e, hogy vele legyél, legyetek? Mert ennek kéne most elsőnek lenni...
jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
37%
Nem bírnád ki, hogy ne menj el?
jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed a férjedet, mit akar inkább, a gyerekkel vagytok ott, vagy maradtok otthon.
jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem is értem a kérdést, természetesen maradtok otthon.
jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
61%

Nem értem, miért lettem lepontozva, de azt végképp, hogy miért olyan fontos, hogy egy temetésen valakinek támaszként legyen ott az ember. Most mi van akkor, ha valaki nem a párjával megy el, hanem a család búcsuzik együtt? Most valami nagy baj történne?

Ráadásul a kérdésből nekem az jön le hogy a Kérdező csak azért megy, mert "hogy néz már az ki, ha nem". ("Ha itthon maradok vele a temetéskor, az milyen dolog?")

jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Nagyim temetése volt pár héttel ezelőtt, a férjem itthon maradt a két és fél hónapos fiunkkal, nem lett volna értelme elvinni, hogy aztán végigüvöltse. Teljesen jó volt ez így. Fejtem le tejet, azt kapta cumisüvegből. Szerintem nyugodtan maradjatok otthon, a férjed nagyfiú, majd a támasza leszel, ha hazaért.
jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
87%
En otthon maradnek a gyerekkel, ez szamomra nem is kerdes.
jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Mindent figyelembe véve én nem vinném. A gyerek még nagyon pici ehhez.
jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt nagyon pici, másrészt nagyon hideg van, tehát nagyon nem lenne jó neki se. A gyászolóknak meg végképp nem jó, ha gyereksírás van a temetésen. Maradjatok otthon, beszéld meg a férjeddel.
jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!