Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvigyem temetésre magammal 7...

Elvigyem temetésre magammal 7 hónapos kislányomat? Nincs kire hagyni.

Figyelt kérdés

Meghalt nagymamája az imádott férjemnek. Kicsi a család, nincs kire hagyni a kislányomat. Se barátok se rokonok aki vigyázna. Kisbabam amúgy is elkezdett szeparációs szorongani, szó szerint egésznap rajtam "csüng". Szoptatom is , elég nehéz lenne megoldani azt is mivel 100-ban cicis, cumisüvegbol nem fogad el semmit úgyhogy az sem.megoldás... plusz nagyon hidegek is vannak, most volt beteg is. Így nem szívesen lennék vele kint babakocsival 1-másfél órát.

Mit gondoltok? Ha itthon maradok vele a temetéskor, az milyen dolog? :(


jan. 22. 18:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
Arra az 1-1,5 órára csak futja fizetős szolgáltatásra
jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
94%

Én tuti nem mennék. Jártunk a gyerekkel sok helyre, de egy temetésen NEKEM lenne kellemetlen hogy próbálom kordában tartani hogy ne sírjon, ne zavarjon másokat, úgy hogy amúgy szórakoztatási lehetőségem kb nulla. Azért meg rohadt sok értelme lenne elmenni hogy üljek vele az autóban.

A házasságunk tökéletes, a gyerek nem hisztis, de magamat direkt nem szopatom. Más tegye nyugodtan ettől még.

A férjem felnőtt ember, kibír az asszony nélkül egy temetést. Ő sem tudott jönni mikor az én imádott nagyapám meghalt. Nem kell folyton egymás segglukában lennünk mindenáron.

jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
0%

A nagyokosok meg tudják mondani miért pontoztak le?

Egy órára nem létezik bébiszitter?

Ha már annyira cikinek érzi a kérdező nem elmenni a temetésre...


#41

jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy órára nem nagyon szeretnek jönni szitterek. Pláne hogy azért akit egy kicsit is érdekel a saját gyereke az nem csak úgy random passzolja le valami idegennek, hanem előtte igyekszik legalább egyszer összeszoktatni őket.
jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
0%

#44: Ja, hogy ma van a temetés és most jut eszébe? Ez számomra nem derült ki a kérdésből.

Tehát lehetne bébiszitterre hagyni, csak nem tetszett a válasz, értem :)

jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
12%
Ezen az oldalon babyszitterre hagyni a gyereket a 7 főbűn egyike. A gyerekre csak az anyja tud vigyázni, senki más, még az apja se alkalmas rá. Minimum 10 éves koráig az anyja szoknyája mellett a helye!
jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
76%

Hát általában nem tárolgatják hetekig a holttestet. Nem ritka hogy pár nappal a halál után van a temetés.

Amúgy meg direkt sarkítottál, hogy egy órára kell csak megoldani. Közben nem, mert minimum 2 alkalmat kell egyeztetni (ugye egy ismerkedés). Mivel a szitter sem robot, hanem ember akinek van élete meg más munkái, ezért bizony nem mindig egyszerű rövid időn belül a semmiből leakasztani egyet. És igen, mint írtam egy órára nagyon sokan nem vállalják a gyerekvigyázást, nem éri meg az utazást, meg addig mehetne máshoz is, több időre több pénzért.

Én pont hogy igénybe veszek néha szittert, de ez baromira nem olyan egyszerű mint ahogy móricka elképzeli. Szerintem azok írnak ilyet, hogy jaj hát egy órára semmiség előrántani egy megbízható szittert a kisujjadból, akik még nem próbáltak valóban keresni egyet, viszonylag röbid határidőn belül, egy órás melóra, anyatejes baba mellé (amit szintén renegetegen nem vállalnak).

Amúgy sem ez volt a kérdés, hanem hogy vigye, vagy maradjanak otthon mindketten. Valószínűleg a kérdező is tud a bébiszitter szakma létezéséről, mégsem tartja valamiért valós lehetőségnek. Úgyhogy tök felesleges volt ezt leírni, pláne ilyen viszonylag lekezelő stílusban "csak futja rá".

jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a férjeddel kell megbeszélned. Szerintem nem ciki, ha otthon maradsz vele. Az valóban cikibb lenne, ha pont ott kezdene el sírni, hisztizni stb.
jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%

". Az valóban cikibb lenne, ha pont ott kezdene el sírni, hisztizni stb."


Miota ciki temetesen sirni es mióta kepes egy 7 honapos hisztizni?

jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
0%
Egyertelmuen maradj otthon a gyerekeddel. Az elokkel doglalkozz,ne a hullakkal. N
jan. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!