Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet tornázni...

Szoptatás alatt lehet tornázni? Engem a méreganyag felszabadulása érdekelne, mert a tejmennyiség már nem olyan fontos, de nem akarom hiúságból káros dolgokkal terheli a 7 hónapos kislányomat.

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan, de csak mértékkel. Az a lényeg, hogy az elvesztett folyadékmennyiséget pótold! Ja és lehetőleg az izomlázat kerüld el, mert attól megváltozik a tej ize és azt a babák nem mindig tolerálják. Mi baba-mama tornára járunk a picim 3 hós kora óta. Eleinte volt egy kis izomlázam, de nem volt tőle semmi probléma. Viszont nagyon jól visszaadja a kondit egy kis mozgás. Szóval csak bátran, de ne a legnehezebb gyakorlatokkal kezdd! 9 hós Picilány anyukája
2011. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem káros neki ha tornázol. A tejsav ugyan belekerül a tejbe, de annyi a hatása, hogy a babák némelyike nem szereti az ízét. Ezért érdemes szoptatás után tornázni, így mire újra szopizik a tej már jóízű lesz.
2011. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 95 kilóval mentem szülni :( és most 19 hós a lányom 73 kiló vagyok!Még szeretnék legalább 5-8 kilót fogyni!nekem a torna nagyon bevált, és a minőségi táplálkozás! :)


Csak abba gondolj bele, hogy van aki természetesen fogy szopi alatt, nem tud ellene tenni!Fogy és kész!

Én semmit nme vettem észre a lányomon mióta fogyóztom, vagyis odafigyelek a kajára, és tornázok, futok!


Sok sikert és kitartás!

2011. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!