Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnál lakunk a babámmal,...

Anyukámnál lakunk a babámmal, de??

Figyelt kérdés

Férjem megcsalt nem egyszer, anyukámhoz költöztünk a kicsivel.

Nem enged semmit sem fizetni, a legutóbbi bevásárlást is nagy nehezen engedte kifizetni, de vissza akarta adni. Pedig van miből, kapom a Gyedet.

Majd ma úgy ment el dolgozni, hogy azt mondta: "Mennem kell, hogy eltartsam az unokámat".

Ezt mire véljem? Mindene megvan a picinek, magamtól sem kell megvonnom semmit. Anyum többször pelenkával jön haza, mintha nem tudnám megvenni.

Próbálok vele erről beszélni, hogy engedjen bevásárlást fizetni stb. Tesóm szetint örül, hogy gondoskodhat. De akkor miért kell beszólogatni?


Még mielőtt megkapom iszonyat hálás vagyok, hogy van egy biztos pont az életemben, ahová mindig is jöhettem volna, ha úgy alakult volna. Most nem szeretnék albérletet fizetni, na arra valóban elmenne az egész fizetésem.


jan. 25. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismerem anyukadat, de ha az.enyem lenne, mondana ilyet teljesen joindulatuan. Anyum ugyanis ne. igazan okos vagy legalabbis sokszor nem erzekeny masokra, es neki termeszetes lenne egy ilyen mondat csupan segitoksezsegbol es mert teljesen ateli es beleli magat abba, hogy most az unokajanak o a megmentoje.

Ne sertodj meg, mert valoszinu csak feljonnek benne azok az idok, amikor te kicsi.voltal es rolad gondokodott vagy szeretett volna, es most vegre mondhatja o tart el egy kisgyereket (mert amikor te voltal kicsi velhetoen apukad jart el dolgozni es pehet be is szolt neki, hogy o caak otthon van es eltartja...tehat ez egyfajta elegtetel neki es nem ellened szol..inkabb csak erzeketlenseg, hogy 3szebe se jut a negativ felhang


Masreszt azt megteheted,, hogy havonta felreteszel x ezer forintot, amit latsz hogy o kolt ratok es mikor elkoltoztok a kezebe nyomod.

sokadreszt meg ez a nem hagy semmit se fizetni...fogd magad es vasarolj be te vagy rendelj hazhoz es azt biztos nem.fogja kidobni csak mert te vetted

jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Érdekes meglátás. A mi kapcsolatunk sose volt egy igazi anya-lánya kapcsolat, apám verte őt évekig, majd 5 éves voltam mikor elváltak. Majd anyám vert minket napi szinten. Lehet köze van a megbánáshoz ez a gondoskodni akarás.


Kidobja egyébként, mert voltunk nagybevásárolni, szokásos sajt, tejföl ilyesmi beraktam a hűtőbe. Másnap elment a párjával és ő is vett egy guriga sajtot, tejfölt és minden mást, amit én is. Ennyi ételt nem fogunk megenni.

Nem régóta vagyunk így, a helyzet mindenkinek új. A félrerakós ötlet tetszik. Vannak csekkek is a konyhában, azokat is fel tudom adni a postán, csak nem ver agyon érte.

jan. 25. 23:02
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Kifejezetten egészségtelen a viszonyotok, anyád beteg. Nárcisztikus. Durván kizárt, hogy én odaköltöztem volna ahhoz, aki vert. Soha nem süllyednék idáig. Eladod magad pénzért. Hát, ha neked ez kell ...
jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

3-as mert mindenki megteheti. ez milyen segito valasz mar?


kerdezo, kitartas, a felretett penz, ha ugy alakul neked is jol johet majd.

jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk apám ilyen. Tesómnak volt egy csaja, akinek volt már gyereke és mindig azt hallgattuk, hogy 'másnak a kölykére kell dolgoznom' holott nem is éltek velünk egy háztartásban, de egy városban sem. Így mutatta ki h nem tetszik neki a szitu.
jan. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Hálás vagy de igazából csak rinyálsz.Tedd össze a kezed inkább.Kiszartál egy gyereket és rögtön anyához cuccoltál.Full elvagy tartva,ha van pénzed ha nincs.Anyádnak több oka lenne rinyálni még se ír ki ide kérdést ugye???
jan. 26. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Mekkora a gyerek, te dolgozol mellette vagy csak a gyed-et kapod?

Ahhoz nem kell sok ész, hogy ha látod hogy ott vannak a csekkek, felkapd és mész befizeted. Nem kérdezni kell, meg agyalni, hogy csak nem ver agyon...

Vagy legalább legyen annyi eszed, hogy márha nem fizetsz semmit, tegyél félre magadnak, tartalékolj szűkösebb időkre.

Hány éves vagy?

jan. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
#6 "Kiszartál egy gyereket". Nos, téged valószínűleg "kiszart" az anyád, hogy egy ekkora szarkupac lettél, de normál esetben a nők szülni szoktak.
jan. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Micsoda undorító válaszok, a magyar nép tényleg megérdemli a sorsát.
jan. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Elképesztő, nem vagytok normálisak, komolyan mondom.

Mennyi szomorú, agresszív ember. Borzasztó, hogy tönkreteszitek az országot.

jan. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!