Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukának szánt ajándék?...

Apukának szánt ajándék? Ötletem sincs. Ajánlanátok, felsorolnátok férfias ajándékokat?

Figyelt kérdés

Bármilyen ajándékötlet jöhet, amit szeretnek a férfiak. Apának szánnám. :) (Sajátkezű ajándék sajnos szóba se jöhet, béna vagyok az ilyenekhez...)

19/L


2010. okt. 23. 19:27
 1/9 anonim válasza:

elektromos borotva,

tusfürdő dezodorral meg spray-el,

esetleg ha dohányzik akk cigitartót,

vagy jóféle alkoholos italt ( bor, unicum, royal ilyesmik )

vagy ruha darab :D

2010. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Karóra,karlánc,telefontartó(névre szóló).Ha van hobbija akkor ahhoz valamit esetleg,kártya,pókerszett,stb.Ha van kocsi esetleg ahhoz vagy abba valami,üléshuzat,kulcstartó.Hirtelen ennyi.Mennyi idős lesz?
2010. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
47. És ezek tulajdonképpen jó ötletek, csak nagyon szokványosak... Valami egyedibbet akarok, ami ne feltétlenül függjön a személyiségétől... Eléggé bajban vagyok, mert semmi sem jut az eszembe... :)
2010. okt. 23. 19:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Könyv, ha olvas, vagy ha van valamilyen hobbija akkor azzal kapcsolatosan bármi.

De lehet csináltatni is, egérpadot, bögrét, stb., amin a kettőtök közös képe van.

Gravíroztatni üveg jó bort (Westendben csináltattam ilyet) hogy "Apák gyöngye, boldog 47-et!" vagy valami ilyesmi szöveggel.

Be lehet üvegkockába is gravíroztatni pl. családi fotót.

2010. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én faliórát vettem neki karácsonyra. Lehet, hogy nem annyira egyedi, viszont már régebben kinézte, csak túl drágának találta, viszont megtaláltam a vaterán megfizethető áron. Örülni fog neki nagyon.


Gondolkozz el: nem mondott valamit mostanság, amit szeretne? Mert ha bármi ilyet tudsz, akkor már nyert ügyed van :)

2010. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vele egy közös kép, amit egy bögrére, tányérra fotóznak sok helyen, alig pénzből kedves ajándék!

De láttam már faliórában is kedves képet! Arra minden nap rá néz! :)

2010. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én általában valamilyen regényt veszek neki, annak mindig örül.
2010. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bérlet a kedvenc sportcsapatához, vitaminokból összerakot csomag, kőlaps asztali grill, ha van kocsija azhoz egy ápoló szett.
2010. okt. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy olcsó, de működő radarjelzőnek biztosan örülne.
2010. okt. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!