Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok, ha valamilye...

Hogy reagálnátok, ha valamilyen rokonotok 7 éves gyereke krétával összefirkálná az autótokat?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon történt, hogy a két 7 éves lány először anyósomék házának falát sarazta össze, rájuk szóltunk, majd (feltételezem) bosszúból az autónkat összeszórták faforgáccsal, illetve krétával rajzoltak rá. Ti ilyen esetben, mit reagálnátok?

Ilyenkor azért elgondolkodok, hogy biztos akarok-e én gyereket...



febr. 4. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Visszaküldeném oda, ahonnan jött.
febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%
Ne várj racionális gondolkodást 2 hétéves gyerektől, és főleg ne mondd, hogy te nem csináltál illetlenséget. Mindenki csinál. A krétától meg nem lesz semmi baja az autónak. Ha nem akarsz gyereket, akkor nem lesz. Ez valami különlegesség?
febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
A kedves rokkonnal letakaríttatnám az autót és kifizeztetném a kárt.
febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
8%
Semmit
febr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Nagyban függene a reakcióm a gyerekek szüleinek reakciójától.Illetve nyilván a kapcsolat szintje se mindegy
febr. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
3-as: milyen "kárt" akarnál kifizettetni? A kréta pár perc alatt letörölhetö, semmi baja sem lesz az autónak
febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Lemosnák szépen. Aztán ennyi. Nyilván függ a rokontól is, akiké a gyerek, hogyan reagálnak. De ha összekenni volt "eszük" akkor lepucolni is. Elég sok kisgyerek van a rokonságban, köztük a mieink. Nem csináltak ilyet (pedig nagyon vegyes korosztály, pici babától a kamaszig vannak), de ha az enyém ilyet tenne akkor is lemosatnám vele 🤷🏼‍♀️. Eddig csak véletlenek voltak, pl az egyik 2évesen jó maszatos kézzel a táskámat megsimogatta, letöröltem és elvitte az anyja kezet mosni és elnézést kért. Vagy kiborítottak valamit, levertek véletlenül.
febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%
Én suttyomban úgy nyakon vágtam volna a kis pitchát, hogy a feje leesik és befenyítettem volna, ha ezt el meri mondani, nem csak ő fog rábaxni, hanem a szülei is, mert nem, hogy nekik kell majd a javítást kifizetni, amit én hajtok be rajtuk, ha kell bírósággal, de ezen felül azt sem fogják zsebre tenni, amit kapni fognak, ha a kisasszony kikotyogja a nyaklevest. De ha tartja a száját, akkor egyszer szemet hunyok efelett.
febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

A rokon hogy reagált?

Kiakadt, rászólt, helyre tette a gyereket? Vagy csak röhögött egyet. Ha utóbbi, akkor úgyis felesleges bármilyen reakció, hisz egyértelmű hogy azért ilyen a gyerek, mert ilyen a szúlő is.

Nálunk még a kisebbnek se jut eszébe ilyen baromság, de ha jutna, letakaríttatnám vele, vagy vele együtt én.

febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%
6-osnak: szerintem az aszfaltkréta rendesen össze tudja karcolni az autó fényezését.
febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!