Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés
Párom és a szüleim nagyon csúnyán összevesztek és rajtam csattan az egész. Szüleimnél voltunk amikor történt az eset. Párom nagyon sokat szokott idegesíteni és az anyám már nem tudja tolerálni. Terhes vagyok és amikor vendégségbe voltunk nem tetszett neki valami és azt mondta, hogy ő hazamegy, majd megyek amikor akarok. Hormonok dúlnak bennem, ezért elsírtam magam, mert nem értettem mi történik és anyám utána szólt, hogy hogy kepzeli ezt az egészet, hogy így itt hagy engem. A párom elkezdett üvöltözni és becsapta az ajtót, mire az apám utána rohant és elkapta a tarkóját. Parom azota gusztustalan modon beszel roluk, lek_urv@zz@ az anyamat es nekem ez nagyon faj, mivel csak mellettem akartak kiallni. Parom azt mondja, hogy nem akarja latni oket, de most szuletik a kisbabank. Nagy csalad vagyunk es nagyon faj belegondolni, hogy most minden esemenyen egyedul jelenjek meg a babaval. Szerintem ez nem elet igy....
febr. 8. 11:14
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
93%
Minek vagy vele? Minek szülsz neki? Gondolod a gyerekkel szemben nem lesz idegbeteg?
febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
96%

Ez tényleg nem az a kapcsolat, ahová gyereket kellett volna vállalni, de ezen már nem tudsz változtatni.

Egyszer egyszer lehet rosszul dönteni az életben, aztán az ember tanul a hibákból. Sok részletet nem ismerünk, de ez a kevés is bőven elég ahhoz, hogy a párod itt a legnagyobb probléma.

Hosszútávon te és a gyerek fogjátok megszívni. Ő normálisabb nem lesz, de a szüleiddel ne rontsd el a kapcsolatot egy ilyen alak miatt. Mert teljesen egyedül maradni nagyon nehéz.

febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
90%

“ Párom nagyon sokat szokott idegesíteni”

De a biztonsag kedveert azert szulsz neki egyet. Neked sincs sok eszed. Anyadek se okositottak ki, hogy kedves lanyom, talan nem kene lebabazni egy ilyen kapcsolatba?? Egyet tehetsz, szakitasz, es imadkozol azert, hogy a szuleid segitenek a tovabbiakban.

febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Most még anyádat k.vázza le, hamarosan már téged fog. Ha már ennyi eszed volt, hogy még gyereket is szülsz neki, akkor a kettőtök érdekében én minél hamarabb fognám a cuccom és lelépnék egy ilyen erőszakos barom mellől. A gyereknek is jobb lesz, ha nem kell egy ilyen apával felnőnie.
febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
37%

Nem azért, hogy a kérdező párját védjem, mert ordas paraszt, de mi az, hogy az apja is utána megy és megfogja a tarkóját, megrángat egy másik felnőtt embert?


Nem véletlenül választott prolit a kérdezö, ilyen családból jön, ez a természetes neki...

febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
87%
A párod lelki bántalmazó, toxikus. Abban a pillanatban, amikor egy családtagod választás elé állít, hogy vagy ő vagy egy másik családtagok, akit szeretsz, vagy le akar választani róluk és nem tiszteli, hogy te mit érzel irántuk, abban a pillanatban tudhatod, hogy egy bántalmazó.
febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen miért vagy együtt ezzel az emberrel és miért akarsz tőle gyereket?
febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
19%

Szóval párod jelezte,hogy inkább haza menne, elakarta kerülni a cirkuszt.

Te ezen bedurciztál kiverted a hisztit, amit párod megelégelt, szüleid meg neki ugrottak..

👏


Ha a párod helyében lennék, és ezt nőként írom, ott hagynálak a fenébe.


Egyrészt felnőtt ember vagy, miért kell a szüleidnek bármibe beleszólni? Ez úgy gondolom rátok tartozik csak is.

A szüleid eleve nem kedvelik a párod, neked nem kellett volna erőltetni a családosdit.

Terhesség ide vagy oda, a férfiakat is meg tudja viselni, nem csak a nőket. Te mennyire vagy megértő vele szemben? Vagy csak neki kellene veled szemben? Az eszedbe jutott, hogy neki is elege lehet sok mindenből?

febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
86%

Aha. A párja paraszt volt a várandós feleségével, elkezdte csinálni anyukáéknál a fesztivált és közölte, ő hazamegy, a nőjét meg otthagyja, csináljon amit akar.

Szerinted ez így ok, kedves 18-as?


Ja a férfiakat is megviseli. Aha. Gondolom bennük is dúlnak a hormonok, ezért ilyen ordas paraszt a nőjével meg az anyósával is. Az anyósa házában.


Kivágnám a fszba, utána velem meg a kölykömmel fog üvöltözni. Haza kell költözni anyukáékhoz leginkább.

febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
91%
Majd amikor a gyerekkel ordibal, mert sirni mer, talan lesz eszed es elhagyod.
febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!