Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Mit tudok ilyen helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés
Párom és a szüleim nagyon csúnyán összevesztek és rajtam csattan az egész. Szüleimnél voltunk amikor történt az eset. Párom nagyon sokat szokott idegesíteni és az anyám már nem tudja tolerálni. Terhes vagyok és amikor vendégségbe voltunk nem tetszett neki valami és azt mondta, hogy ő hazamegy, majd megyek amikor akarok. Hormonok dúlnak bennem, ezért elsírtam magam, mert nem értettem mi történik és anyám utána szólt, hogy hogy kepzeli ezt az egészet, hogy így itt hagy engem. A párom elkezdett üvöltözni és becsapta az ajtót, mire az apám utána rohant és elkapta a tarkóját. Parom azota gusztustalan modon beszel roluk, lek_urv@zz@ az anyamat es nekem ez nagyon faj, mivel csak mellettem akartak kiallni. Parom azt mondja, hogy nem akarja latni oket, de most szuletik a kisbabank. Nagy csalad vagyunk es nagyon faj belegondolni, hogy most minden esemenyen egyedul jelenjek meg a babaval. Szerintem ez nem elet igy....
febr. 8. 11:14
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
12%

19#


Aha. Gizi terhes, ezért hisztis pics, de nézzük el neki, mert jaj a hormonok. 🙄


Miért, Gizi nem tud haza jutni egyedül? Életképtelen? Fél egyedül? Nonstop egymás valagában kell lenni? Csak együtt lehet létezni?


Szívesen meghallgatnám a másik oldalt is.


"Párom nagyon sokat szokott idegesíteni és az anyám már nem tudja tolerálni."

Ha Gizi tudja, hogy a szülei nem kedvelik Pistát, nem kellett volna erőltetni és hisztivel marasztalni.


Bocs, de én úgy gondolom Gizi itt az ordas nagy paraszt.

febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
92%

Itt a férj a hisztis. Meg még paraszt is.

Gondolom a közös autóval hazamegy. De igen, Gizi hazamehet volánbusszal terhesen, nem gond, nem kell kényeskedni.


Te is mekkora paraszt vagy. Te vagy a férj?

febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
18%

22#


Nő vagyok, aki nincs cukorból 🙄

febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
79%
Majd remélem veled is ezt csinálják terhesen. Kemény asszony. Leordítanak a szüleiddel együtt és otthagynak a fszba.
febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!

Mi nem tetszett a férjednek, amiért nélküled is elment volna?

Mennyi idős terhes vagy?

febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Az, hogy edesanyameknal olyan vendeg volt, akit o nem szivlel (egy rokon). Anyumek egyebkent szeretik es eddig mindig ot vedtek, de miota babat varok nem toleraljak, hogy idegesitsen, foleg nem olyan dolgok miatt, amirol nem en tehetek. 9 hetes vagyok, raadasul veszelyeztetett.
febr. 8. 16:30
 27/47 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy nem tudom elengedni, hogy ott vagyok hagyva, mint egy darab szar, holott csak leultem az asztalhoz enni o meg bekozolte, hogy elmegy. Azt sem tudtam, hogy mi van.
febr. 8. 16:31
 28/47 anonim ***** válasza:
35%

Itt mindkét fél büdösparaszt, bocs. Anyád, hogy beleszól (feltételezem, ezt jelenti az, hogy nem tolerálja), apád, hogy utánamegy és megfogja a tarkóját (milyen megalázó már ez egy felnőtt embernek, nem a sz*ros kölyke apádnak, hogy fegyelmezze), a párod meg ugyanilyen suttyó, ha folyamatosan b*szogat, meg lek*rvázza anyádat.


De te vagy a leggázabb, hogy megfelel neked ez az illusztris suttyó társaság. Csak a gyerekedet sajnálom, hogy ilyen családba születik....


Szegény gyerekedet sajn

febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
76%
De a parodnak mi koze ahhoz, hogy anyadek kiket hivnak el magukhoz, a sajat otthonukba? Paros labbal rugnam ki a hazambol azt az embert, aki nekiallna amperkodni ezen.
febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
22%

Aki veszélyeztetett terhes maradjon otthon a valagán, és ne ugráljon..

🙄


Hosszú lesz ez a terhesség..

febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!