Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jesszusom most mit tegyek?...

Jesszusom most mit tegyek? Összetörtem 6 pohár kristály poharat, amit anyu kapott a déditől.

Figyelt kérdés
Véletlen volt megcsúsztam a székkel és kirepült a kezemből... Anyuék nincsenek épp itthon... Nagyon mérges lesz.!! Köszönöm a válaszokat 17L
2010. okt. 24. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt már ennél durvább, ráadásul akkor még kicsi voltam és úgy féltem, mit fognak szólni anyuék, hogy "világgá" mentem (a szomszéd utcába :D).
2010. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

Míg egy férfi új autóját fényezte, a kisfia felvett egy követ és vonalakat karcolt az autó oldalára.

Haragjában, a férfi megfogta a gyermek kezét és többször ráütött, nem ismerve fel, hogy a franciakulccsal üti.

A kórházban a gyermek elveszítette az összes ujját a törés miatt.Mikor a gyermek megkérdezteaz apját , szemében fájó tekintettel: Apa mikor fognak visszanőni az ujjaim? Az apa felismerve tettének súlyát, szólni sem tudott. Visszament az autójához és többször belerúgott. Saját cselekedetétől feldúlva leült az autó elé és a karcolásokat nézte.

A gyermek azt írta: "SZERETLEK APA!"

A tárgyak használatra vannak, az emberek szeretetre! A probléma a mai világban az, hogy az EMBEREK VANNAK HASZNÁLVA ÉS A TÁRGYAK SZERETVE!

Legyünk óvatosak és tartsuk emlékezetünkben ezt a gondolatot...

A tárgyak azért vannak, hogy használjuk, az emberek pedig hogy szeressük őket!

Légy ura érzelmeidnek:- vigyázz a gondolataidra, szavak lesznek belőlük,

- vigyázz a szavaidra, cselekedetek lesznek belőlük,

- vigyázz a cselekedeteidre, megszokások lesznek belőlük,

- vigyázz a megszokásaidra, szenvedély lesz belőlük,

- vigyázz a szenvedélyedre, rabsággá és végzeteddé válhat!

A harag és a szeretet nem ismernek határt. Válaszd a szeretetet, hogy szép és kedves életed legyen!

Ezért tart ott az emberiség, ahol most. Köszönöm azoknak, akik kitették ezt!

TEDD KI TE IS,HOGY TÖBBEN ELOLVASSÁK EZT A TÖRTÉNETET,ÉS GONDOLKODJUNK EL AZON MILYENEK IS VAGYUNK MI EMBEREK


Ezen el lehet gondolkodni.

Remélem a szüleidnek nem a kristály poharak jelentik a mindent.

Kérj elnézést, bocsánatot.Ennél többet nem tehetsz, de szerintem nem is kell(ene).

Nem direkt csinéltad, ez a lényeg.

2010. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
mondd h csöngetett valami ember hogy add már oda a telódat mert balesete volt és fel akarja hívni a kórházat , te meg olyan rendes voltál hogy odaadtad , de átvert mert ahogy kinyitottad az ajtót kiszedte a kezedből a poharakat amiket éppen fényeztél , és elrohant velük
2010. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

14:35


Annyit mondanék, hogy sikeresen felrobbantottam egy konyhai készüléket...

2010. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
14:25-ös vagyok. Húha, az nem lehetett semmi.
2010. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat poharat fogtál a kezedben egyszerre? Nekem ez hihetetlen... Erre még Merlini sem képes...
2010. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
úgy fogtam hogy dobozban volt vagyis ilyen régi ládába. És 10 perc múlva jön az anyám..:D
2010. okt. 24. 16:13
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem szándékosan tetted, ez bármikor előfordulhatott volna anyukáddal is. Biztos megérti. Fel a fejjel!
2010. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, túlélted?
2010. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%
ma 14:49-es: az ilyen hülye giccses mesékkel mit akarsz? Ezt egyetlen értelmes ember sem hiszi el, egyértelmü, hogy csak kitaláció!
2010. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!