Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem a saját gyerekükkel...

Miért nem a saját gyerekükkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Van egy unokahúgom aki 13 éves,de már cigizik,iszik,bulizni jár és bár tudom hülyeség de a közösségi oldalakon is hazudozik,vagy félreérthető dolgokat irogat ki.A szülei velem foglalkoznak,hogy jobban tanulhatnék meg lusta vagyok.Amikor ez nem igaz,a lányuk meg megbukott tavaly több tantárgyból is.Próbáltam már szépen beszélni velük,csúnyán is hogy magukkal foglalkozzanak de semmi.Nagyon idegesít már hogy akárhányszor találkozunk engem piszkálnak.
2010. okt. 24. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj velük találkoznod? :(
2010. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig könnyen mást piszkálni, mint a saját gyerekét. Tudod: "más szemében a szálkát meglátják, de az övékben meg gerenda van". Sepregessenek a saját házuk táján nem vagy rájuk kíváncsi- mond nekik-.
2010. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*könnyebb
2010. okt. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én igyekszem minél kevesebbet de mivel anyuval jóban vannak többször jönnek.Plusz az ünnepek amikor az egész család együtt van.
2010. okt. 24. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg nekik, hogy köszönöd a jó tanácsot, de nem tudod komolyan venni pont TŐLÜK ugyebár, a saját portájuk előtt kellene sepregetniük inkább.
2010. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért a 20fillérért, de anyád ezt hagyja? Egy szó nélkül eltűri, hogy az ő lányát szapulják, mikor a saját kölykük nem éppen egy minta gyerek?

Azért ez is furcsa...

2010. okt. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem,anyu is ha ott van mindig megvéd.Semmit nem ér egyikünk szava se.
2010. okt. 24. 15:49
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóltam már nekik hogy ők ne velem foglalkozzanak hanem a saját életükkel.
2010. okt. 24. 15:49
 9/13 anonim ***** válasza:

hát az szar ügy.

miért van anyukád jóban vele,mikor állandóan piszkálnak téged?


engem a nagymamám csesztet állandóan, mindennap MUSZÁLY mennem hozzá, mert ő tanár...

anyukám meg le se szärja... :'(

2010. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, akkor most menj ki és beszélj anyukáddal.

Mondd neki, hogy építsétek le velük a kapcsolatot, mert nem vagy köteles mindig végighallgatni a saját megalázásod. Ez nem vicc, előbb vagy utóbb túlságosan is a lelkedre fogod venni ezeket a kritikákat, ezt előzzétek meg még időben!

2010. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!