Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem a saját gyerekükkel...

Miért nem a saját gyerekükkel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Van egy unokahúgom aki 13 éves,de már cigizik,iszik,bulizni jár és bár tudom hülyeség de a közösségi oldalakon is hazudozik,vagy félreérthető dolgokat irogat ki.A szülei velem foglalkoznak,hogy jobban tanulhatnék meg lusta vagyok.Amikor ez nem igaz,a lányuk meg megbukott tavaly több tantárgyból is.Próbáltam már szépen beszélni velük,csúnyán is hogy magukkal foglalkozzanak de semmi.Nagyon idegesít már hogy akárhányszor találkozunk engem piszkálnak.
2010. okt. 24. 15:36
1 2
 11/13 KÁELEF ***** válasza:
Ne haragudj, de ha valóban keményen beolvasnátok nekik, többet felétek sem mennétek. Én is voltam hasonló helyzetben, kiutasítottam a rokont a lakásból hogy köpni, nyelni nem tudott, azóta sem hallottam felőle.
2010. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Volt már erre is példa hogy le lettek osztva rendesen és nem jöttek,telefonáltak egy ideig.Aztán szó nélkül megjelentek.Anyu úgy van vele hogy akkor is a tesója meg annak a családja.
2010. okt. 24. 16:11
 13/13 KÁELEF ***** válasza:

Hát ez a probléma, mégis csak rokon. Nem, ha így fogjátok fel soha nem szabadultok meg tőlük. Neked kell eldöntened kik a barátaid, kivel akarsz jóban lenni és kivel nem. Ha nem állsz ki magadért a fejedre nőnek hidd el. Marha keményen le kell osztani az ilyeneket ha nem ért a szóból, jól seggberúgni, másképp nem megy.

Én egy ilyen ünnepi vacsoránál a kedves rokon képébe öntöttem a tányérja tartalmát. Akkora balhé lett belőle hogy majdnem verekedéssé fajult, úgy vágtam ki a lakásból őket mint a macskát szarni, már elnézést a szóhasználatért. Nem tűröm el hogy velem a saját lakásomban szórakozzanak, ha többet felém sem jönnek az sem érdekel, sőt örülök neki.

2010. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!