Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám tönkremegy idegileg,...

Anyukám tönkremegy idegileg, szerintetek helyesen cselekszünk?

Figyelt kérdés
Édesanyám testvére kórházba került ősszel, semmi gond nem volt jártak hozzá látogatni stb telefonáltak, amikor kiengedték a testvérét akkor is ugyanez volt ment mindenkinek szépen az élete volt hogy visszakerült a kórházba de megoldódtak a dolgok. Viszont 1 hete már anyám olyan szinten kikészült idegileg, hogy lefogyott, nem eszik eleget, többször hazajött vagy el se ment a munkahelyére mert nem aludt éjjel. Próbálunk édesapámmal és a testvéremmel segíteni neki de elutasít mindent arra hivatkozva, hogy jól van, de közben látható a nagy probléma, ma már reggel pánikrohama is volt attól hogy apám mentőt akart neki hívni. Szerintetek mi a megoldás? Már gyógyszerért sem szeretne felmenni a gyógyszertárba de tudja hogy így kórházba fog kerülni.

febr. 13. 11:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Mi a kérdésed?
febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Semmit nem tudtok tenni..
febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Zavaros a történet, min van anyukád kiakadva? A testvére meggyógyult, ha jól értem, mégis ez lenne a problémája?
febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Én sem értem, hogy miben tudunk segíteni.
febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elnézést hogyha rosszul fogalmaztam csak hirtelen kiírtam magamból ijedtemben. Ő sem tudja már pontosan. Nem beszél semmiről, beképzel olyan dolgokat amiről szó sincs. (pl. a munkahelyével kapcsolatban hogy utálják a kollégái) Amikor "jól van" csak néz maga elé és agyal.
febr. 13. 14:07
 6/21 A kérdező kommentje:

3as

Igen

febr. 13. 14:10
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Fejében van gond, ezt most nem megbántásból.
febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos felnőtt embernél, ha nincs akarat, akkor nem lehet mit tenni.

Annyit esetleg megpróbálhattok, hogy ti kerestek családterapeutát, és segít nektek kezelni anyukádat.

Vagy egy normális pillanatában, amikor befogadó, őt is vinni.

Beszélgessetek vele, mi bántja, mit érez.

Nektek nincs eszközötök sajnos.

febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nevezik kiégésnek. Háziorvoshoz kell vinni majd ha kell tovább utalja.
febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Most egyenlőre frontint írtak fel neki remélem ennyivel megoldódik majd.

febr. 13. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!