Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kisgyerekes családapák hány...

A kisgyerekes családapák hány százaléka csalja meg a párját?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, mikor már nagyobbak/felnőttek a gyerekek, hanem amíg még kicsik.

És miért teszi ezt, aki megteszi?

Miért nem, aki nem?


febr. 23. 20:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
33%
Kb. fele. Azért mert így dönt. Magyarázatod majd gyárt hozzá ha esetleg bukfenc van.
febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%

Erre nincs kutatás. Több felmérést végeztek a megcsalásról, 2006-os felmérés szerint a férfiak 19%-a csalja meg a feleségét, a nőknek meg 14%-a hűtlen. A legfrissebb felmérések szerint meg egyre szűkül az olló, de nem a jó irányba. Pontos számokat már elfelejtettem, de már csak pár % van a két nem között. Szerintem ennél pontosabb képet nem fogsz kapni a témában, úgyhogy szerintem nyugodtan feltételezheted hogy ~20% körül lehet.


Aki megteszi az azért teszi mert egy gerinctelen, hűtlen alja ember, akár férfi akár nő.

Aki meg nem teszi, az meg azért nem mert van tartása és önuralma, illetve számára a "míg a halál el nem választ" valóban jelent valamit

febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
7%
Majdnem mindennap van szex, úgy hogy akinél nincs ott nyilván gáz van.
febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
57%

A legtöbb. Sajnos mindig traktálnak az èlettörtènetükkel az emberek a munkahelyemen. Ami kifogásokat hallok:

- Anyjok nem akar dugni, fáj neki, nincs kedve hozzá, akármi

- mióta gyerek van, azóta ő lett anyuci szerelme, apuci le van tojva

- anyuci meghízott, tág lett

- anyuci otthon van, nem dolgozik, egy "ingyenèlő g.nyó" (szó szerint ezt a jelzőt szokták használni)

- sok a stressz, így vezeti le

febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
29%

Ha ilyet kérdezel, akkor nem bízol a gyermeked apjában, ami vagy a te jellemhibád, vagy a gyermeked apjáé.

Döntsd el!

febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
23%
16.74%
febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező! Ilyen hülye kérdést már régen láttam. De ne izgulj, mert Viktor a következő nemzeti konzultációjában majd ezt is megkérdezi.
febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
60%
Lehet a kérdező Viktor 😃😃😃😃
febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
75%
30% körül mondanám. Minimum. Főleg ha a cici kép kéregetés is már annak számít. A férjem munkahelyén a közvetlen munkatársai közül (7 fő) már minden férfi megcsalta a feleségét, tettlegesen. Van akinek szeretője van, van aki csak 1-2x lépett félre, és van aki még fizet is érte, ku*vázni jár.
febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%
Erről nem készítettek szerintem még kutatást. Amúgy nem lehetne reálisan felmérni, mert sok ember még egy anonim felmérésben is hazudik, pedig annak nincs értelme. Pl. ami a 20 százalék alatti félrelépési arányszámokat illeti, biztos nem valós adat. Ismeretségi körben sokkal nagyobb a válási arány ebből az okból. Ebben nincs benne az, ha nem válnak el és kívülállók nem tudják meg a páron kívül, valamint a nem lebukottak magas aránya is közrejátszik.
febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!