Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet e rossz hatása annak ha...

Lehet e rossz hatása annak ha egy családban több gyerek van és kisgyerekekre kell vigyáznia a nagyobbnak miközben ö már külön életét éli már?

Figyelt kérdés
De az anya sokszor nem bír vele, velük, és nem tud velük semmit csinálni és ha ott vagy velük csak azt akarja hogy foglalkozz folyamatosan csak velük.

2020. jan. 27. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Huh. Ehhez egy külön értelmező szótár kellene. Valamilyen szuperképesség lehet a velük szót egy mondaton belül négyszer is használni.
2020. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Az elsőnek igaza van. :D

Amúgy az ember magának szüljön, ne az idősebb gyerekének. Nem hiszem, hogy ez bármelyik testvérnek jó lenne.

2020. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Így van. A "velük " a kisgyerekeket értem. Szóval kivagyok tőlük, a hisztiktől, folytonos foglalkozz velük, játsz velük, mintha más dolgom nem is lenne, vagy nem is lett volna aznap akár. Például egy fárasztó nap után is... nem az én gyerekeim, nem én vállalok be annyit, és ez már rossz hatással van a jegyeimre is.
2020. jan. 27. 20:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem azt is hogy nincs kire hagyni őket, nem vigyázz rájuk senki. És aggaszt is mert segítenem kéne. De semmi erőm nincs ehhez. És közbe már van barátnőm is és ő is mondja nem az én dolgom lenne. Közbe munka is...
2020. jan. 27. 20:03
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Otthon élsz?

Ez, hogy ki kinek szül, majd jusson eszedbe, ha neked lesz gyereked, és jó lenne neha lepasszolni a nagyinak.

(15 éves voltam, mikor a húgom született, jóformán én neveltem fel.) Egy család vagytok, és jó esetben illene egymást segíteni.

2020. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

A gyereknevelés a szülő dolga, nem a gyereké!

Az egy dolog, hogy néha vigyáz rá valaki más, de az nem normális, hogy folyamatosan lepasszolják neked.

2020. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Igen mert amit a barátnő megmond, az a fix! Csak a kirohanásodból nem tudtuk meg, mennyi az az annyi, milyen idősek, mit csinál az anyukád és hol van az apuka.
2020. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem konkrétan ennek lesz rossz hatása. Hanem annak, hogy az anya eleve teljesen alkalmatlan és idióta. Ha valaki nem bírja minek szül annyi gyereket? Nem hiszem el, hogy valakinek az első gyerek után nem esik le, hogy egyáltalán nem neki való a gyereknevelés. Miért kell minden áron gyártani a gyerekeket ha a töke kivan velük? Sokkal inkább ennek lesz negatív hatása és amiatt lesz az összes gyerek komoly lelkisérült.
2020. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Régen a nagy családoknál ez természetes volt, csak akkor nem ültek a szobában tétlenül, hanem volt gazdaság, istálló, konyhakert, libák, disznók és a kisebbek mentek valamelyik nagyobbal dolgozni", később meg önállóan.
2020. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen minek szül...?
2020. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!