Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki-nek úgy kezdődöt...

Van olyan aki-nek úgy kezdődött a kapcsolata, hogy a férfi/nő még kényszerből az előző családdal élt, ott volt gyerek is, de nem volt hova menjen ezért lakott még ott? És hogy ez igaz is volt nem csak átverés?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen is, nagyon ritka lehet. Most, hogy képbe kerültél, hirtelen lesz hova költöznie??? Gondolom, nem...

Azért tudd, hogy az ilyen esetek 99%-ában a családnak lövése sincs arról, hogy a férj állitólag már csak kényszerből él ott... Értesz engem, tuti. Házas férfiak 99%-a szerintem ezt mondja.

2010. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy rövid ideig egy pasim, aki ezt mondta nekem...aztán szerencsémre hamar kiderült, hogy csak átvert.
2010. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a pasi igazan szeretne teged, es fontos lenne neki a dolog, akkor mar elintezte volna, hogy legyen hol laknotok EGYUTT, vagy pedig o ment volna kulon a felesegtol.De legrosszabb esetben is hozzadkoltozott volna.Nekem ez a velemenyem.Es azt, hogy nos+gyerekes pasikkal nem erdemes kezdeni, mert ugyis te fogod a rovidebbet huzni.
2010. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem házas, és mutatta nekem a papírokat hogy mióta nincsen munkája. Úgy látom rajta hogy szeret engem(de mutatni tudom jól hogy bármit lehet). Ha ő innen elmenne utcára kerülne, ezért mondta hogy ha lesz munkája akkor megy albérletbe a gyerekkel. Meg is kért hogy keressek neki munkát, mert én jobban értek hozzá.

Csupán az érdekelne, hogy aki volt ilyen helyzetben, volt hogy igazat állítottak neki?

Anyukámnak is ezt mondta apa, és nem mondott igazat, ezért is vagyok bizonytalan.

2010. okt. 24. 23:15
 5/12 A kérdező kommentje:

Még nem ismerjük egymást annyi ideje hogy legyen ideje munkát találni, még most lesz a 2. hét, és mondom nem nős!

Kérdezte hogy jöhetnének e hozzám, mert neki ott nagyon rossz, de én meg nem tehetem mert én sem magamat tartom el(még tanulok). A nevemen csak a ház van de a rezsit nem én fizetem, kaját sem.

2010. okt. 24. 23:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, nem nős, akkor elvált, vagy sose volt nős? A gyereket neki itélték? Akkor anyukának nagy bűne lehet. Hogyhogy anyuka mégis maradhatott a lakásban? Nekem ez nem tiszta...

Azt már meg se kérdezem, hogy ha jól értelek, akkor 2 hét alatt hozzádköltözött, állás nélkül, az általa nevelt gyerek meg maradt a lakásban, valakivel (tán anyával...)???

2010. okt. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

szerintem én értelmesen leírtam, NEM KÖLTÖZÖTT hozzám de ettől még én is többet segítek magamon, már bánom hogy kiírtam nem jutottam előrébb.

kösz a semmit.

2010. okt. 25. 00:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, félreértettelek, "Ha ő innen elmenne utcára kerülne," emiat a rész miatt. Ettől a többi része ugyanúgy nem világos. Amúgy már válaszoltam, a vélményemet, tapasztalatomat megirtam, már csak azért kördeztelek, hogy tisztább legyen a kép, hogy esetedben miről van szó, átverés, vagy nem... Bocs.
2010. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, csak nagyon ideges vagyok:S
2010. okt. 25. 00:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a bajom, hogy nem kicsit furcsa a sztori, vagyis a felállás SZERINTE. Ha ez hihető lenne, akkor minden más is, amit mond, legalábbis nekem.

Szóval elváltak, a biróság neki itélte a gyereket, bár nincs munkája, Lehet, hogy akkor még volt, ezt te tudod...

A biróság neki itélte a gyereket, de nem adott a gyerekkel kizárólagos lakáshasználatot. Ez nagyon fura nekem...

2 hét után olyan magabiztos a kapcsolatotokban, hogy a gyerekkel együtt hozzád költözne, munkanélküliként.

Ez meg azért furcsa, mert egy gyereket nem rángathatunk kapcsolatokból ki-be, épp ezért nem szokás 2 hét után bemutatni se az új partnert, nemhogy odaköltöztetni a gyereket.

A sztoriban a legkevésbé gázos, hogy nincs munkája és el kéne tartania magát és a gyereket. Hát én BÁRMILYEN munkát elvállalnék ebben a helyzetben. De tényleg.


Én mondjuk én már eleve egy munka nélküli, gyerekes emberbe nem akarnék beleszeretni, és akkor a többiről még nem is beszéltünk, csak a legkevésbé gázos részről... Ha egyáltalán igaz a sztori többi része.


Szóval a javaslatom: HA igaz a sztori, akkor te diákként egy gyerekét egyedül nevelő, állástalan pasiba vagy/leszel szerelmes, aki az ex-el kell lakjon, vagy egy gatyában, pénz nélkül onnan eljöjjön a gyerekkel, mert az ex-et onnan kitenni nem tudja. Olyan felelőségteljes, hogy 2 hét után összeköltözne gyerekestől egy számára és a gyereke számára meg pláne kvázi ismeretlen (bocs) emberrel, természetesen annak lakásában, aki majd onnantól eltartja őket és ezt komolyan megpenditette neked.

Szerintem gondolkozz el ezen. Ekkora rózsaszin ködben nem lehetsz 2 hét után, hogy HA tényleg ez mind igaz, akkor is csak ő kelljen neked, senki más.

2010. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!