Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e egy 15 éves barátságna...

Lehet-e egy 15 éves barátságnak csak így vége?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már ovis korunk óta ismerjük egymást. Általánosban már legjobb barátnők lettünk, nagyon sok hülyeséget megcsináltunk, pont úgy, mint ahogy annak rendje és módja:) Aztán jött a középiskola. Még itt is elég sokat találkoztunk mert egy vonattal mentünk iskolába...de nekem lett barátom és ezen a nyáron nagyon sokat voltam a barátommal, szinte csak vele voltam.

Még így is beszéltünk Zsófival (ő a szóban forgott barátnő) msnen, és tök jókat beszélgettünk, de nyáron talált magának új barátnőt. Volt osztálytársunkat és nyáron vele lógott. Ez nem is esett volna rosszul, csak az amikor inkább vele ment el sétálni, nem pedig velem. Majd augusztus az eléggé ilyen veszekedős lett, én kerek perec elmondtam neki a véleményem és "megpróbáltuk" megbeszélni a dolgokat, persze ebből az lett hogy ő azt mondta hogy unatkozott és azért hívta mindig a másik lányt, nekem meg az esett szarul hogy lecserélt. És ilyen veszekedések után már nem is kerestük egymás barátságát, még 1x-2x volt ilyen msn megnyilvánulás de ennyi.Most ott tartunk hogy kb 3-4 hónapja nem beszélünk, nem is köszönünk egymásnak. Reggelente mindig egyedül ülök a vonaton, ő pedig azzal a másik lánnyal.

Nem mondom hogy ő hibás és hogy ő k*csög, mert tudom hogy mindenhez két ember kell. És tudom és beismerem hogy én is hibás vagyok, hisz én voltam majdnem sülve főve a barátommal nyáron. De hogy fajulhatott el a dolog idáig? Az a másik csaj amúgy sem bírt engem (én sem őt). És annyira összenőttek meg minden. Zsófival amúgy volt már olyan hogy nem szóltunk egymáshoz de az max 1 hónapig tartott és akkor pasi miatt...

Gondolkodtam azon hogy bocsánatot kérek, de egyszerűen nem visz rá a lélek , lehet gőgből.Tudom jól hogy mindennek elhordtak már meg minden ,de nekem ez akkor sem megy hogy egy 15 éves barátságot lezárjak csak így....ti mit tennétek?

18/L


2010. okt. 25. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha képes kiakadni attól mert neked barátod van akkor hagyd a fenébe...irigy.
2010. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezek szerint
2010. okt. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Viccen kívül írom most. Lehet, hogy leszbi v. bi és összejött azzal a lánnyal, és nem akarja, hogy tudj róla.

Próbáld megbeszélni vele a dolgot. Mondd neki, hogy nem lehet, hogy 15 év barátság után csak így akar lerendezni, hogy nem hiszed el, hogy csak ennyire tart. Ha nem akar beszélni így sem, akkor nincs több tippem.

2010. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit hittél majd tee enyelegsz a barátoddal, ő meg otthon szétunja magát ?? azéé mer neked palid vaan ?? én is ezt tettem volna.. és nem irigységből.. hanem mert arra az időree jó volt a barátod. Bnődet meg leszartad ezek szerint... te is eldobtál 15 éves barátságot, mivel te írtad a barátoddal sülve főve együtt voltatok. Nem hiszem hogy a barátod nem bírt volna kiii minden másnapot nélküled, hogy bnődre is szánj időt. Megérdemled!
2010. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké hogy sülve főve együtt voltunk, de én Zsófit hívtam sétálni....erre ő azt mondta hogy nem ér rá, vagy inkább szeretne olvasni. És amikor az utcán bicajoztam mert mentem boltba akkor láttam hogy a másik volt oszitársunkkal van megint együtt. Tehát inkább vele ment el sétálni...ne és ez esett olyan nagyon rosszul!
2010. okt. 25. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Igaz nekünk nem 15 éves volt a barátságunk, csak kb fele, de véget ért, amikor bepasizott a barátnőm. Mi is megpróbáltuk "megbeszélni". Csak nem volt mit. Ő a pasijával akart lenni, ami tök érthető, de nekem meg szükségem volt valakire, aki meg velem van. Szóval nekem lettek új barátnőim/barátaim.


Bennem örökre maradt egy tüske, hogy csak úgy eldobott egy pasi miatt, és nem értem, miért nem lehetett összeegyeztetni a kettőt.

De így utólag már látom, hogy mindketten megváltozunk mire ez kialakult és nem a pasi volt az oka, hanem valószínű nélküle is "szétmentünk" volna. Van ilyen... egy barátságot nem az évek tesznek igazzá, hanem a tettek.


Ő azóta már a felesége annak a pasinak.


Szóval szerintem hagyd, hogy véget érjen. Tudom, hogy most nehéz, de neki nehezebb. Hagyd, hogy elengedjen és találjon magának olyan barátnőt, aki több időt tud vele tölteni, mint te.

2010. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom te a sétálásra hívás előtt számtalanszor nem értél rá és ő ebbe beleunt.Én is voltam igy,nekem is van barátom rég de a barátnőm nem tudott leszakadni tőle fél órára se és még el is kezdett erről hazudozni.Engem sem érdekelt sokáig,találtam más barátnőt.
2010. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nah szerintem ha neked a barátod fontosabb mint a barátnőd akit 15 éves ismersz. barátod lehet bármikor is..jövöre is akár vagy kitudja, de ha egy pasi miatt nem vagy jobba a barátnőddel eléggé szánalom..nállam is ugyan ez volt..barátnőmnak volt barátja, nem beszéltünk rájött pasi miatt nem lehetünk 8 év barátság után haragba.
2010. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De pasim már volt januárban is....és semmi baj nem volt nyárig, addig tök jól elvoltunk és minden olyan volt mint régen. Júliusban volt az hogy nem kerestük egymást és ez lett belőle. Amúgy ha nem érdekelne a barátnőm és nagy ívben lesz**nám akkor bántana ennyire a dolog hogy most ez van köztünk?
2010. okt. 25. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:

20:13 vagyok


20:30 nak igazat adok, valószínű számtalanszo próbálkozott elcsalni nem emntél, utánna ne várd hogy ha te szólj ő ugorjon, nem papucs ő :D

2010. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!