Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vége a barátságnak? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a barátságnak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
majdnem fél éve vagyunk barátok egy fiúval(majdnem 1 évvel fiatalabb nálam). Rengeteget beszélgetünk és nagyon jól megértjük egymást.Már az elején megbeszéltük h csak barátok vagyunk. Azonban 1 hete lefeküdtünk. Azóta szinte nem reagál msnen, nem válaszol a leveleimre, viszont amikor találkozunk suliban úgy köszön mintha semmi sem történt volna.Félek h elveszítem.Nagyon hiányzik,ő a lelkitársam és ragaszkodom hozzá..
2011. máj. 21. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nagyon hiányzik,ő a lelkitársam és ragaszkodom hozzá.."


Hagyjuk már ezt a lelkitárs baromságot. Ezt is csak a csajok képesek komolyan venni.

Mondjuk mi lenne, ha egyenesen megkérdeznéd tőle?

Amúgy rengeteg oka lehet. Annyira kiábrándító volt a teljesítményed, hogy még mindig a hatása alatt van. Csalódott benned, mert könnyen adtad magad (ő pedig hülye lett volna kihagyni egy ilyen helyzetet) és már ribancként tekint rád. Attól fél, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a dolognak és többet akarsz tőle, folyton ráakaszkodsz majd és nem hagyod élni.

2011. máj. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előttem szóló nem mond hülyeséget bár én finomabban fogalmaztam volna. :) kérdezd meg, mert mást nem tudsz, mi honnan tudhatnánk, hogy pontosan mi van a fejében? légy bátor, sok sikert, remélem barátok maradtok!
2011. máj. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!