Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor már vége a barátságnak?

Akkor már vége a barátságnak?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom,egyben az osztálytársam is! Mindketten fiúk vagyunk(17),nyáron általában nem találkozunk,mert mindig mennek valamerre,de tartjuk a kapcsolatot! És ebben az évben nem mellém ült,hanem olyan mellé,akit mindketten utálunk,vagyis ezek szerint ő nem ! Ma írtam,neki,hogy nem mellém ült,és azt mondta,hogy így jobb lesz mindkettőnknek ! Utána meg olyan jól elbeszéltünk! Nem megbántásból csinálja! Ma volt a forgalmi vizsgám,és elvileg szurkolt ! Nem akarom elveszíteni


Normális válaszokat adjatok,mert attól egy fiú ilyet ír az nem szégyen!


2011. szept. 2. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

MI?

Szóval mert nem melléd ült, ezért nem vagytok már barátok? Bocs, ez kicsit, olyan... Nem is tudom. Mint az elsősök... :D 17 évesen kicsit nőjj fel. De komolyan.

2011. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit furcsa a baràtodtól, hogy olyan mellett ült,akit te azt hitted, hogy nem bir. Ne érdekeljen majd lesz jobb baràtod. Különben elõfordùlhat, hogy jobban meg akarja ismerni azt aki mellé ült.
2011. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló!

Nem az a baj,hogy nem mellettem ült,hanem mert olyan mellé ült,akit a családja is ki nem állhat ! szóval itt nem én vagyok az akinek fel kellene nőnie! én voltam az aki szarban is ott volt vele,nem Ő!

2011. szept. 2. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mi van akkor.
2011. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lehet hogy ezt a kérdést már nem olvasod,de biztos,hogy volt oka rá!kérdezd meg,és tudd meg miért csinált ilyet!
2012. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!