Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat az apámnak, ha az apám egy igénytelen ember?

Figyelt kérdés

Talán nyersen hangzik, de az igazság. Az apám borzasztó igénytelen a környezetére és a viselkedésére is. A háza eléggé le van lakva, amit önmagában még nem is kritizálnék, de gyakran van rendetlen, kosz nála. Pl.mikor az exbarátomat vittem el bemutatni, a szemét, csokis,dohányos papírok, kólás üvegek csak úgy a földön voltak. Az asztalon a mosatlan tányérok, poharak. Hiába akartam elmosni a koszos tányérokat, az exem látta, hogy a mosogató csupa odaszáradt ragacs és ételmaradék.

Aztán a viselkedése. Sokszor ápolatlan, izzadtságszagú, és 3 mondatot nem tud elmondani csúnya szavak nélkül. Volt, hogy a barátom előtt újságpapírból sodort cigarettát, mondván nincs pénze cigarettahüvelyre. Zavartalanul köpköd, böfög mások előtt.


Ezért kellemetlen lenne oda vinnem az mostani barátomat, akivel 3 hónapja vagyunk együtt. De mivel anyámat és a férjét már ismeri, és jó benyomást szerzett róluk, így szeretné megismerni az apámat is. De nekem kínos lenne az egész.


márc. 15. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

"így szeretné megismerni az apámat is. De nekem kínos lenne az egész."


Te pedig szépen nemet mondasz.

Egy 3 hónapos kapcsolatban egyébként sincs még ideje a bemutatkozósdinak, ha nem tizenévesek vagytok.

márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
kandúrkám az apámat nem ismered meg mert a fószer nem szalonképes
márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

1. megmondod, hogy bocs, de nem akarlak bemutatni, mert az öreg kissé gázos

2. elmentek együtt fagyizni, az kevésbé kínos

márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Vagy egyszerűen mond el neki az igazat. Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot. Te nem tehetsz róla, hogy apád ilyen, nem a te hibád!!! Ha a párod valóban szeret, akkor megérti.
márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért kellene bemutatni az apádnak egy ilyen friss kapcsolatban? Nem értem. Én nem is ismertem az apósomat, a temetésén "találkoztunk" először.
márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló okokból, plusz mivel már nem tartom a kapcsolatot az apámmal sosem mutattam be a páromnak, pedig már 7 éve együtt vagyunk. Tudja az okát és megérti.
márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el a barátodnak, hogy milyen az apukád. Ezt amit így leírtál, mondd el neki. Aztán tudja mi a szitu, és ha így is megakarja őt ismerni, akkor ismerje. A lényeg, hogy beszélj erről a barátodról. Ha már tartotok ott, hogy bemutatjátok egymást a szülőknek, akkor ez egy olyan dolog, amiről már kéne tudni beszélni és nem kéne, hogy az erről való beszélgetés probléma legyen.
márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Én elmondtam a páromnak milyen az apám, már idős volt, de a szégyen megevett volna ha neki elkezdte volna az ezeréves történeteit mesélni. Ő sem volt szalonképes, a kora miatt le volt épülve, igénytelen volt és látszott rajta az ital. Ezt a párom megértette és elfogadta. Így csak fotóról meg video felvételről ismerhette meg, mert tavaly nyáron elment az öreg.
márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 babyboom567 ***** válasza:
96%
Pisti, néz, apám egy igénytelen,gusztustalan ember, nem szeretném ,hogy megismerd.
márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Mend neki hogy rosszba vagy fateroddal mert egy állat!
márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!