Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van ez? A kutya/macskasz...

Miért van ez? A kutya/macskaszőrre kényes, de saját magára igénytelen ember?

Figyelt kérdés

Szomszédom 2 hetente mos hajat, pedig már a 4-5.napon tiszta trutyi neki, sima vízben letusol, aztán ugyanazt a ruhát felveszi kb szintén 2 hétig.

Ha átmegy hozzá a macskám, megsimogatja, de utána undorral szedegeti magáról a macskaszőrt, meg mondja, hogy fúj b@zd+, hogy engedhetem be a lakásba.

Bent él a cicám, csak délelőttönként kiengedem egy órára napozni, sétálni, nem megy messzire, csak a két oldali szomszédot látogatja meg, aztán hazajön, még az úton sem megy át.


2023. máj. 29. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy sima vízzel tusol? Te tartod neki a törölközőt?
2023. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maga mondta.
2023. máj. 29. 13:24
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, mondani bármit lehetm
2023. máj. 29. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az ő magánügye hogy mit szeret, mit nem és a mosakodási szokásai is. Lehet nem szereti ha rajta marad az állatszőr, azt se mindenki bírja ha valaki lakásban/házban tartja az állatokat. Én csípem a macskákat de azt én se szeretem ha rajtam marad a fél bundája.
2023. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy sok ember nem bírja, ha macskaszőrös ruhája.

De ezek általában igényes, tiszta emberek, tiszta lakásban. Voltam nála, mint egy atombomba, ezért nem értem, ha magára, lakására nem igényes, miért zavarja egy pár szál macskaszőr. Mert nem megölelgette, meg nem ömlik belőle a szőr, csak azért pár szál az kijön, ahogy megsimítod.

2023. máj. 29. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Akkor lehet hogy kettyós, passz. 🤷
2023. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Allergia
2023. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem allergiás, csak undorodik tőle
2023. máj. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!