Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdeztetek már olyat rokontól...

Kérdeztetek már olyat rokontól, amiről tudtátok az igazságot, de simán a szemetekbe hazudott?

Figyelt kérdés
Én pl. anyámtól, hogy miért maradt apámmal, ahelyett, hogy otthagyta volna és keres egy olyan férfit, aki jobban megbecsüli. Én tudtam, hogy azért mert létbizonytalanná vált volna rokkantként, magát se tudta volna eltartani, nemhogy minket, de idióta esküvői fogadalmakra hivatkozott meg maszatolt.

márc. 27. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem emlékszem ilyen esetre.


"azért mert létbizonytalanná vált volna rokkantként, magát se tudta volna eltartani, nemhogy minket"


Tényleg nem kötekedésből, csak kíváncsiságból kérdezem: ha ezt tudtad, és ennyire magától értetődő az oka, akkor mi volt a célod azzal, hogy megkérdezted anyukádat?

márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Privátban megírom.
márc. 27. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Apa végrendelete szerint a testvére, keresztanyám kapta a kocsiját, aki azt minden további nélkül a testvérem nevére íratta, anélkül, hogy erről nekem szólt volna. Jó, gyakorlatilag semmi közöm hozzá, de azért jól esett volna, ha megkérdezi, nekem szükségem lenne-e rá, mivel nekem akkor nem volt kocsim. A testvérem véletlen köpte el, hogy neki ez mennyire jó, mert úgyis le akarta cserélni a kocsiját. Aztán hadovált össze mindent, hogy ő megvette a kocsit, nem ingyen kapta. Felhívtam keresztanyámat és megkérdeztem, hogy mennyiért adta el neki. A tesóm 600ezret mondott, keresztanyámat 800at. De én kereken megkérdeztem, miért kell a szemembe hazudnia, amire az volt a válasz, hogy nem adhatta mindkettőnknek, nem lehet kettévágni, majd lecsapta a telefont. Utána egyszer még felhívott gúnyosan, hogy nászajándekba vesz a testvéremnek egy 12 személyes étkészletet, kell-e nekem a fele. Azóta nem beszéltem vele.
márc. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos anyám nekem is hazudott többször is.De nem csak Ő,szinte az egész család.

És csodálkoznak,hogy nem keresem őket.

márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha tudtad, minek kérdezted? ANyád tudta, hogy csak kötekedni akarsz. Nem köteles anyád neked beszámolni a dolgairól.
márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kötekedni akartam vele, de te ezt úgyse érted.
márc. 28. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját testvérem verte át nagyon durván a fejemet. Nem akarok regényt írni mert elég hosszú a történet és nem akarok ebbe olyan mélyen belemenni.

Csak röviden annyi hogy nem egyszer, nem kétszer hanem rengetegszer vágta át a fejemet és persze mindenkiét a családban, hazudott összevissza, ígérte még az atyaúristent is, pénzt kért kölcsön mert nem keres jól, enni nem tud venni a gyereknek stb... férje nem küld pénzt aki külföldön dolgozik. Persze kiderült hogy mind ezt azért csinálta mert nem dolgozott, nem is volt állása, és azzal hogy mindenkitől kért kölcsön, családtól, rokonoktól, barátoktól stb... így ezzel szépen megvolt neki egy egész szép havi kereset, persze ilyen olyan indokokkal halasztotta a törlesztést, néha adogatott vissza valamennyit de soha sem nullázta le az adósságait, meg semmi.

Aztán voltak más hazugságok is amiket eleinte elhittünk, de aztán annyira belezavarodott már a saját kitalált bonyolult történeteibe hogy el is árulta magát anélkül hogy észrevette volna, és számtalanszor bukott már le bizonyos embereknél akiket ismertünk és számoltak be sok mindenről. Amikor már ott tartott a dolog hogy már mindenki tudta a teljes igazságot, mindenről és Ő maga egyszer be is vallott 1-1 dolgot, akkor utána már ismét hazudott amikor kérdeztünk tőle ezt azt és olyan lazán a szemünkbe hazudott hogy az valami hihetetlen. Már olyan hazugságokat is bemesélt nekünk ami annyira hihetetlen volt hogy még egy nagyon bugyuta szappanopera sorozatban sem igazán fordulhatott elő. Amikor már ebbe belefáradtunk és keményen közöltük vele hogy most már ideje leállnia, nincs értelme tovább folytatni, akkor Ő volt a legjobban megsértődve, bírósági perrel is fenyegetőzött meg feljelentésekkel, de ezekből soha sem lett semmi. Aztán egyszer csak kiszállt az életünkből, otthagyta a gyerekét akinek szintén végighazudott mindent és elment külföldre új életet kezdeni, legalább is ezt mondta, de ebből csak annyi történt meg hogy kiment kb 2 hónapra, megismert egy pasast akinek szintén bemesélt rengeteg mindent jól átverte és hazajött de egy megyével arrébb telepedett le, ott dolgozgat állítólag meg egy másik pasassal él együtt, és nem tudjuk hogy mivel hülyíti, miket hazudik neki, de nem is ez a lényeg, már jó pár éve együtt vannak, ott elvan, éli a kis életét, és szerinte minden rokona meg családtagja hülye, és csak Ő az okos meg az áldozat és irigyek vagyunk rá ezrét távolodtunk el tőle, meg közösítettük ki stb... Ennyi az össz infónk róla jelenleg úgy hogy évek óta nem beszéltünk csak ugye a "jó hírét" rengetegen ismerik a régióba gyakorlatilag és azért annyira nem él messze hogy ne tudjunk róla semmit, ott is vannak közös ismerősök akikkel nem beszél ugyan de látják, nap mint nap meg tudnak róla mindent, de egyenlőre ott most úgy él hogy elvan.

márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!