Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem buktatok még le ezen az...

Nem buktatok még le ezen az oldalon azok előtt, akikről kérdeztetek? Esetleg magatokra ismertetek?

Figyelt kérdés
Valaki tök részletesen leírja, mi történt vele, akár párkapcsolatról, akár családi ügyről vagy barátokról van szó. Magadra ismertél már kérdésből, vagy lebuktál-e valaki előtt, akiről kérdeztél?
2012. febr. 24. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én buktam már le (vagyis pontosabban megmondtam neki, hogy pártatlan emberek véleményére voltam kíváncsi és ide írtam ezzel kapcsolatban), mire ő visszakereste és megsértődött, elborult az agya. Minősíthetetlen hangnemben beszélt velem, ami úgy éreztem, nem fér bele a barátságunkba. Végül bocsánatot kért és kibékültünk (ill. én is bocsánatot kértem, ha megbántottam). Egyébként barátnőmről van szó. Részleteket nem írnék le, mert nem szeretném, ha újból vita lenne ebből :D
2012. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a fontosabb részeket meg szoktam változtatni, ha kérdezek, így kicsi az esélye a lebukásnak.
2012. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Én csak az igazságot írtam, és nem bánom, ha ráismer magára, vagy rám az illető. Nekem legfeljebb a naívságom miatt kellene szégyenkeznem, ha volna is takargatnivalóm, azt nem írnám ide. Ott tudnám, mit kell tennem...
2012. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már kérdeztem itt másról, de mivel azt sem tudja mi fán terem a számítógép, így semmi esélyem arra, hogy lebukjak. :)
2012. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig mindig, a nővérem rendszeresen fórumozik ezen az oldalon. Nagyon idegesítő, mert eddig akárhány kérdést kiírtam, két három válasz után megjelent, és úgymond "lezárta a kérdést", ezt úgy értem, hogy kommentet írt mint a kérdező nővére, tisztázta az általam felvetett konfliktusokat, (amik megjegyzem nem mindig voltak már letisztázottak) megköszönte a válaszokat, és aztán természetesen már senki sem írt. Zavaró nagyon, mert én ezt kicsit bunkóságnak tartom, mert így ugye sose érkeztek rendes válaszok a kérdéseimre :D Valószínűleg ezt a választ is felismeri majd, és vagy ír, vagy szól nekem hogy látta, bár ez a dolgokon úgysem fog változtatni, továbbra is berekeszti az összes kérdésemet :D

19L

2012. febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még az exemről került ki egy eléggé olyan kérdés,amiben ő minden csak nem jó.

Ugy találta meg hogy a gépemben kutakodott,féltékenységből (ok nélkül).

Kiakadt rendesen,főleg miután a szemébe is mondtam hogy élősködés amit csinál,eddig tűrtem (nő léttemre tartottam el,mert neki büdös volt dolgozni).


de onnnantól nem hozta fel h anonim oldalra kikerült

2012. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem történt még ilyen, mivel: ahhoz, hogy rólam szóljon egy kérdés jelentéktelen vagyok, kérdezni meg még sosem kérdeztem.
2012. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

13.56: A nővérednek mondd meg, hogy törődjön a maga dolgával és ne kontrolláljon téged - azaz ne szóljon bele azokba a dolgokba önhalmaúlag, amelyek nem rá tartoznak.

Javaslom, ha legközelebb ezt teszi, amit eddig, akkor az ő "lezárása" után írjál csak nyugodtan véleményt és IGNORÁLD a lezárást - jelezvén a többiek felé, hogy nem a nővéredé a kérdés, hanem a tied.


Ha eldurvul a helyzet vagy zavaró lesz, akkor érdemes írni a moderátornak és megkérni, hogy a nővéredet töröljék egy időre, mint felhasználót.


A kérdésre a válasz: soha. És valószínűleg soha nem is fogok, mert mindig megváltoztatok annyit a történeten, hogy senki nem ismer rá. Sem magamat, sem másokat nem akarok névtelenül kipellengérezni.

2012. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!