Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagytok magányosak akiknek...

Nem vagytok magányosak akiknek szintén nincs testvére vagy nem tartják a kapcsolatot a rokonokkal?

Figyelt kérdés

Én egyre jobban egyedül érzem magam. Nincs testvérem de 1 unokatesóm sincs akivel jóban lehetnék.

A rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot így az ünnepek számomra olyanok mint egy sima hétköznap.

Most is itt van a húsvét de itthon fogok ülni 4 napig..

Tiszta unalmas lesz. Néha már depressziós vagyok attól,hogy egyedül vagyok.

Bárcsak lenne 1 tesóm akihez átmehetnék. De sajnos nincs és ennek nagyon érzem a hiányát.


32/N


márc. 28. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem azért vagy magányos, mert nincs testvéred.
márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Miért hiányolnék egy testvér vagy rokonokat? Ebből is látszik, hogy nem a vér határozza meg a szeretet. Apámmal élek, de őt már egy kanál vízben megfojtanám, úgy kifordult magából. Apai oldalról kihaltunk, anyai oldalon az anyám, nagyanyám, dédnagyanyám, nagynéném és nagybátyám van, de velük nincs kapcsolatom. Nem hiányoznak, nem is szeretem őket. A gyerekkori közös találkozásokat meg nem sírom vissza. Testvérem nem is volt, de nem is látom, hogy miért olyan jó dolog, ha van. Ha jól működik a kapcsolat, és mondhatni legjobb barátnők lennénk, ha lenne egy húgom vagy nővérem, akkor a véren túl nem hiszem, hogy van különbség egy testvér egy legjobb barátnő között, akivel nem közös a vérünk.
márc. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van nem is egy testvérem, de egyik sem beszél velem, mert kolektíve utálnak (szüleinket is). Sokkal kisebb vagyok, mint ők, kvázi funkcionális egyke vagyok. Azt hiszik, hogy én mindent megkaptam már gyerekként, ami persze nem igaz. A legfiatalabb testvérem kapott meg mindent. De tényleg, amit kiejtett a száján, megkapta. A saját szobát, játékokat, új ruhát...

Én csupán a saját szobát, orvosokat, vizsgálatokat kaptam, mivel van egy betegségem. Ami játékom volt, azt tönkretették, vagy szó nélkül elvitték a saját gyerekeiknek...

Arra voltam jó, hogy 10-en évesen vigyázzak a gyerekeikre, ha kellett. Amikor kértem had lássam őket, akkor meg semmi közöm se volt hozzájuk.

Jó ideig hiányoztak, de mára el tudtam fogadni, hogy nem része egyik sem az életemnek. S, talán jobb így.

Ne keseredj el, próbálj magadnak kialakítani egy saját életet, ha már így alakult az élet, ahogy. Nem jó, gyűlölködni, keseregni. Kitartást neked.

márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elmebeteg rokonaim helyett vannak barátaim, akikre mindig számíthatok. Javaslom neked is.
márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
márc. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Életem legjobb döntése volt minimalizálni velük a kapcsolatot.

Miért lennék magányos? Mert végre van saját életem, amibe nem szólhatnak bele mindenhéten 3x, és mondhatják az okosságaikat???


Akkor inkább élek egyedül, mint ilyen emberekkel körülvéve.

márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
És barátaid miért nincsenek?
márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Kb. ugyanígy vagyok.


Rokonok nincsenek, tesóm külföldön él, 2-3 évente ha látom, csak egyik szülőm él, aki meg van az elég távoli rokon szóval egyikkel sem tartjuk/tartom a kapcsolatot.


Kollégáim nem olyanok..


Ismerőseim vagy gyerekesek, vagy távolabb költöztek.


Néha van, hogy magányos vagyok de azért próbálom lekötni magam...inkább halálra unom magam...

márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

szerencsere nem abban az orszagban elek ahol a rokonaim vannak. anyammal nem beszelek evtizedek ota 24 evvel ezelott lattam utoljara akkor is kar volt.

a rokonaimmal neha a face bookon beszelek kb evente 2-3 alkalommal.


nem hianyzik se testver se mas. a barataimat en valogatom meg a rokonokat nem.

márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!