Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az nagy dolognak számít ha az...

Az nagy dolognak számít ha az ember magányosan egyedül kapcsolatok nélkül a csúcsra tőr?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ma már az is nagy dolognak számítana, ha egy mondatot helyesen le tudnának írni. Ez neked sem jött össze, van még mit csiszolnod a technikáidon, messze van még az az elméletben létező, meghódítandó csúcs. :)
2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen hát nekem az számítana csúcsnak ha megtanulnék helyessen írni de hát ez még a távóli jövő. Oszt nekem sem mint neked se se kutyám se macskám . De te hogy birod hogy az emberek tesznek a fejedre jó magasból?
2015. márc. 14. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Részemről nem. De ha elérem a csúcsot, az már igen.


Ha te is ezt teszed, akkor nem értem a kérdést: miért számít neked, hogy más mit gondol nagy dolognak? Annak tartod? Akkor az. Nem tartod annak? Akkor nem az.

2015. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kapcsolatok és barátok nélkül úgysem jutsz sehova.
2015. márc. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Dehogyisnem!
2015. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"kapcsolatok és barátok nélkül úgysem jutsz sehova."


Sok olyan szakma,és diplomás munka van,ahova senki nem kell melléd,hogy elérj valamit.

Pl lehetsz te a térség legjobb asztalosa,és lehetsz a legjobb bíró a bíróságon. Melyikhez kellett melléd valaki?

Egyiknél sem :)

2015. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!