Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek magányosan/kapcsol...

Szerintetek magányosan/kapcsolatok nélkül lehet teljes életet élni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha valakinek nincsenek, vagy nagyon kevés kapcsolata van, akkor az ezzel járó pozitív dolgok kompenzálják magát az egyedüllétet?


Pozitív dolog alatt értem, hogy senkinek nem kell elszámolnia mit,mikor,miért csinál,nem kell a rokonok nyűgét elviselni,ide-oda értelmetlen ajándékokra költeni, hanem lehet élni a saját hobbinak,tanulásnak,karriernek, tehát az ember szó szerint a "maga ura".


2018. máj. 20. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
A ferjemen es 1-2 kosza nem tul kozeli baraton kivul nincs senkim a kozvetlen kornyezetemben. Regebben maganyosnak ereztem ettol magam, de ma mar egyaltalan nem zavar, sot, inkabb orulok neki, mert nem kell senkihez alkalmazkodnom, nem kell ajandekokat vennem ( ahogy te mondtad), es ennyi szemely boven eleg is. Ha kozelebb lakna a csaladom, annak orulnek, meg talan nehany regi baratnak, de mar nem is torekszem arra, hogy ismerettsegeket kossek , mert mindig csak befurodtem ezzel a dologgal az evek alatt.
2018. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem vannak barátaim, de barátnőm nincs és mindig azt érzem az egész életem értelmetlen így...
2018. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%-ban ilyen személy vagyok, így élek. Jó is meg nem is. Jó, mert "senkinek nem kell elszámolnia mit,mikor,miért csinál, lehet élni a saját hobbinak, tanulásnak, karriernek". Hátránya: a személyiségtől is függ a dolog, mert van, aki mellet jó lenne valaki, aki azért nógatná egy cseppet, mert így el lehet kényelmesedni.
2018. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő, bár én speciel le tudnék ìgy élni egy életet. Alapvetően magányos típus vagyok. Jelenleg anyummal lakom, rajta kívül az egyik tesómmal meg a párjával találkozom rendszeresen, bár legtöbbször csak rövid időre, mert nagyon elfoglaltak. Van egy barátom, de ő se az a ráérős fajta, és sokat is utazik a munkája miatt, úgyhogy vele se találkozom túl gyakran. De nekem ez nem gond, jól elvagyok egyedül. Volt, hogy egy egész nyarat eltöltöttem teljesen egyedül a vidéki házunkban, amiben az volt a legjobb, hogy az ember tényleg a maga ura. Ez az érzés egyszerűen leírhatatlan, én el tudnám ezt viselni hosszútávon is.
2018. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is elég magányos típus vagyok, de ha nagy ritkán is eljárogatok egy kellemes társaságba, mindig nagyon feldob.


Elég rossz társaságba, rokonságban lehetsz, ha neked ez csak annyiból áll, hogy “elviselni a nyūgét”. Nekem egész jó a rokonságom is, azért érzem jól magam velük néha. Az ajándékozást sem tartom értelmetlennek és természetesen jól esik, ha én is kapok:))

A barátokat és társas kapcsolatokat is meglehet válogatni, hogy ne csak egy nyūgnek tūnjön. Ki lehet alakítani a kapcsolatokat úgy is, hogy megértéssel forduljunk egymásfele, ne arról szóljon, hogy most ráerõltetem magam másokra, hanem figyelmes maradok, tekintettel vagyok rájuk, így igazán szép is lehet egy társas kapcsolat.

2018. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekem sincs barátnőm, meg barátaim se nagyon. Feleslegesnek érzem magam, sokszor depis is vagyok.
2018. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Senki sem tart a barátjának engem, és párom sincs. Ennélfogva semmilyen értelmet nem találok az életemben. Gyötrő érzés.
2018. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én borzasztóan vágyom már egy társra, egy olyan fiúra, aki valódi, mély érzelmeket táplál irántam és elfogad az összes hibámmal együtt.
2018. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én így szeretnék élni csak hát egyenlőre nem tehetem,talán néha jó lenne ha valaki meghallgat.Szabadság mindentől és mindenkitől függetlenül élni ezt szeretném.Nem szól senki bele az életembe élnem az életemet ahogy,és végül mosollyal az arcomon szeretnék meghalni,öregen egy puha ágyba.
2018. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!