Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet közöm a halálához?

Lehet közöm a halálához?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a történet, és meglehetősen tragikus. Kb másfél éve angliába költöztem, és akkor az unokatesóm kölcsön adott 350 ezret az útra, meg, hogy legyen egy kis tartalékom albérletre, stb. Úgy beszéltük meg, hogy fél éven belül visszafizetem, de sajnos nem úgy alakultak a dolgok. Időközben megszűnt a munkám és nem tudtam időre fizetni, ő pedig hetente követelte. Kicsit később azt mondta, hogy kiderült, hogy rákos és surgősen kell a pénz kezelésre (bevallom ezt akkor nem hittem el) lsmét megígértem, hogy 1 hónapon belül visszafizetem az egészet, és akkor át is utaltam neki 75 fontot. Másnap sajnos a halálhíréről értesítettek, mert otthon öngyilkos lett, és az anyja engem hibáztat miatta, mert szerinte elkeseredésében tette, amiért nem adtam vissza időben a pénzt. Azt üzente, hogy vissza se menjek Magyarországra, mert megöl.

Nagyon sajnálom a történteket, és szégyellem is, hogy nem tudtam időben visszaadni a pénzt, de túlzásnak érzem, hogy ilyesmivel vádolnak, ráadásul halálosan megfenyegettek.



márc. 31. 15:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
42%
Utolsó, olyanban aki meglop egy beteg embert, kb semmi
ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
56%

Én arra lennék kíváncsi, hogy a kölcsön maraékát elutalta e az unokatesó anyjának?

Vagy úgy gondolja hogy így hogy a kölcsönadó meghalt, benyelheti a maradékot...

ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!